Against the Storm - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

 Against the Storm je ultimátní RPG hra, která vám umožní vstoupit do fantastického světa, kde se vaše rozhodnutí a dovednosti stanou osudovými faktory. Připravte se na vzrušující dobrodružství, ve kterých se postavíte neúprosným nepřátelům a stanete se hrdinou, který změní osud světa

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 7962
599 Kč –35 % 386 Kč
Against the Storm - PC
Neohodnoceno
obrázek 2023 06 27 090537838
599 Kč –35 %

 Against the Storm - PC
 
Vstupte do světa odvahy a dobrodružství s hrou Against the Storm! Tato epická RPG hra vás zavede do fantastického světa plného tajemství a nebezpečí. Převezměte kontrolu nad hrdinou, který se postaví mocnému a neúprosnému bouřkovému králi a jeho armádě, a zažijte nekonečné dobrodružství plné soubojů, vylepšování dovedností a objevování zázračných kouzel.
 
Against the Storm is a roguelike city-builder full of intelligent beavers  and lizards | PCGamesN
 

Jste místokrál - vůdce pověřený Spálenou královnou, aby získal zpět divočinu a objevil ztracené bohatství pro Doutnající město, poslední baštu civilizace proti Blightstorm, která zničila starý svět. Na rozdíl od většiny survival budovatelských her, kde se soustředíte na jediné město, ve hře Proti bouři musíte vybudovat rozsáhlou, prosperující síť osad obydlených různými fantasy rasami, z nichž každá má své vlastní specializace a potřeby.

Divočina však skrývá mnohá nebezpečí a nikdy nekončící bouře budou vaše obyvatele bičovat, aby se podřídili. Pokud by vaše osady padly, výprava může skončit - ale ne hra. Against the Storm je roguelite city builder, což znamená, že pokaždé, když se vydáte na novou výpravu do divočiny, přenesete si zdroje, vylepšení a zkušenosti z minulých výprav.

Against the Storm Demo, First Trailer - Nano Gaming News

Díky svému jedinečnému systému soubojů a strategickým rozhodnutím se Against the Storm stává neustále proměnlivou a návykovou hrou. Sbalte si batoh, vydejte se na cestu napříč různými lokacemi a objevujte ztracená města, tajemné jeskyně a magické lesy. Připravte se na nekonečné hodiny zábavy a napětí, protože pouze nejstatečnější hrdinové dokáží porazit Storm Kinga a zachránit svět před jeho temným pohlcením.

Eremite Games - Forging strategy games set in uncharted worlds

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: