Age of Darkness: Final Stand - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Vybudujte, získávejte a bojujte proti zlu, proti kterému stojíte. Budete muset udržet na uzdě temné síly, které se podle některých objevily jako projev lidského strachu a nočních můr. Důležité je, abyste je udrželi na uzdě za pomocí síly světla a ohně. Připravte se proti obrovským vlnám nepřátel, které vás mohou překvapit opravdu odkudkoliv. Postavte se proti těmto nočním hrůzám se silnými a jedinečnými hrdiny a odrážejte veškeré bojovníky. Na obrazovce se může objevit až 70 000 umělou inteligencí ovládaných jednotek, kterým musíte zabránit v postupu. Ve dne rozšiřujte území a v noci držte formaci a lovte nepřátele.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 5290
180 Kč
Age of Darkness: Final Stand - PC
Neohodnoceno

Age of Darkness: Final Stand - PC

Age of Darkness: Final Stand je temná fantasy survival RTS, ve které musíte osvětlit, postavit a bránit poslední trochu lidstva před hordami nočních můr. Rozhodnete se, že se odehrajete ve zbytcích království pohlceného smrtící mlhou. Schováš se ve světle? Nebo si vezměte zpět svůj svět.

Age Of Darkness: Final Stand

Budujte, sbírejte a bojujte

Temnota je entita zla. Někteří říkají, že je to projev lidského strachu a nočních můr, jiní říkají, že je to putující masa zatracených duší, které nás pronásledují. Původ temnoty sám není znám, ale jedna věc je jistá, že ji můžeme udržet na uzdě díky síle světla a ohně.

Neúnavné dunění paliva noční můry

Připravte se proti obrovským přílivovým vlnám nočních můr. Využití interně vyvinuté technologie s názvem „SwarmTech“ umožňuje hře vykreslit na obrazovce více než 70 000 nepřátelských jednotek najednou. Tyto nepřátelské legie si razily cestu vzhůru prosakujícími puklinami v zemi, aby posílily „Závoj“.

Age Of Darkness: Final Stand

Živá smrtná mlha pohltí vše

Rozsviťte bohatou, složitou, procedurálně generovanou mapu, abyste si nárokovali území zpět z 'The Veil'. Dynamická živá smrtící mlha, která skrývá nepřátele a vysává život vašim jednotkám. Držet linii proti této hrůze není pro slabé povahy.

Ve světě zloby vydělávejte svá požehnání

Malices si vypůjčili ze žánru roguelite a jsou to náhodné útrapy, které jsou na hráče kladeny během každé noci smrti a rozplétají nejlépe vytvořené plány. Naopak, pokud přežijete Noc smrti, můžete se rozhodnout mezi třemi náhodně vybranými požehnáními, což obohatí zážitek a poskytne vaší armádě tolik potřebnou výhodu.

Age Of Darkness: Final Stand

Klíčové vlastnosti

  • „SwarmTech“ umožňuje na obrazovce kdykoli více než 70 000 rojivých AI jednotek
  • Vybudujte si během nocí smrti obranu proti tisícům nepřátel
  • Přechody den a noc, rozšiřujte den, lovte v noci
  • Jedineční hrdinové, kteří postupují o úroveň výš a mikrosprávou, aby získali náskok před tmou
  • Systém Living Death Fog, který roste a couvá před světlem
  • Randomizované malicesy a požehnání, aby bylo každé přežití jedinečné
  • Víceúrovňový systém Tree dovedností, který projde vašimi jednotkami
  • Toulavé elitní noční můry, které mohou přepadnout vaši párty a upustit vzácnou temnou esenci
  • Efekty stavu založené na hrůze a Embedenu, které mohou proklít nebo pomoci vašim jednotkám
  • Speciální jednotky noční můry, plivance, drtiče a přízraky, které prověří vaše bojové schopnosti

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Strategie
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: