Age of Wonders 4 Expansion Pass - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Vládni fantasy říši podle vlastních představ ve hře Age of Wonders 4! Prozkoumejte nové magické říše v charakteristické kombinaci 4X strategie a tahových taktických soubojů Age of Wonders. Ovládejte frakci, která roste a mění se s tím, jak v každém tahu rozšiřujete svou říši.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 91OBN12
1 230 Kč
Age of Wonders 4 Expansion Pass - PC
Neohodnoceno

Age of Wonders 4 Expansion Pass - PC

The Age of Wonders 4: Expansion Pass obsahuje následující obsah:

Oblečení arcimága
The Wizards of Magehaven se oblékají tak, aby zapůsobili, reprezentují jejich velké osobnosti a ambice. Tento balíček oblečení odemyká novou sadu oblečení, které můžete nosit jako celek nebo kombinovat s jinými předměty.

Okamžitý, exkluzivní přístup při nákupu Expansion Pass

Age of Wonders 4: Dragon Dawn (Q3 '23)
Přijměte sílu Ancient Dragon Lords v Obsahovém balíčku Age of Wonders 4: Dragon Dawn. Ze svého dračího trůnu vytvářejte říše obývané plazími přisluhovači a pomocí drakonické magie vyviňte ze svých lidí dračí hybridy. Obsahuje nový typ Dračího vládce, Reptiliánskou formu a Nové Tomy.

Age of Wonders 4: Empires and Ashes (Q4 '23)
Impéria smrtelníků znovu ožívají po zkáze způsobené králi čarodějů. V rozšíření Age of Wonders 4: Empires and Ashes hráči spojí magii a ocel, aby uvolnili ničivé válečné stroje a zahnali Godira zpět do Astrálního moře. Zahrnuje novou kulturu, Tomes, možnosti budování impéria a Story Realm.

Age of Wonders 4: Primal Fury (Q1 '24)
Channel Nature's Spirits in the Age of Wonders 4: Primal Fury Content Pack. Vytvářejte rasy pomocí nových zvířecích forem a pravěké kultury. Nové Tomes of Magic využívají skryté síly přírody a říše Fey. Vaše okolí obsahuje nové formy divoké zvěře, stvoření a bohaté zdroje.

Age of Wonders 4: Eldritch Realms (Q2 '24)
Rozšíření Age of Wonders 4: Eldritch Realms otevírá portály do říší plných tajemných zázraků a nevyslovitelných hrůz. Nové síly ohrožují vládu Godira z Magehavenu. Nový příběhový obsah, podivná monstra, nové rasové formy, magické říše a lokace přinášejí do hry nový rozměr.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Strategie, Kooperativní, Hra pro více hráčů
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: