Age of Wonders 4 - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Vládni fantasy říši podle vlastních představ ve hře Age of Wonders 4! Prozkoumejte nové magické říše v charakteristické kombinaci 4X strategie a tahových taktických soubojů Age of Wonders. Ovládejte frakci, která roste a mění se s tím, jak v každém tahu rozšiřujete svou říši.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 12034
1 199 Kč –31 % 819 Kč
Age of Wonders 4 - PC
Neohodnoceno
obrázek 2023 06 10 131744690
1 199 Kč –31 %

Age of Wonders 4

Ovládněte fantazijní říši vlastního návrhu v Age of Wonders 4! Prozkoumejte nové magické světy v charakteristické kombinaci strategie 4X a taktického boje s tahovými prvky v Age of Wonders. Ovládejte frakci, která se mění a roste, jakmile rozšiřujete svou říši s každým tahem.

Oceněná strategická série od Triumph Studios se dostala do nové éry, zdokonalující ikonickou říšskou výstavbu, hraní rolí a válečnictví na novou úroveň. Nový systém událostí při vyprávění příběhu a silně upravitelné říše poskytují nekonečně hratelný zážitek, kde každá hra přidává novou kapitolu do vaší neustále se rozvíjející ságy.

Mocní kouzelní králové se vrátili do říší, aby vládli jako bohové mezi smrtelníky. Získejte a ovládněte Knihy kouzel, abyste vylepšili svůj lid a připravili se na epickou bitvu, která rozhodne o budoucích věky.

Vytvořte říši svých nejdivočejších fantazií!

  • Vytvářejte své stoupence spojováním tělesných forem, společenských vlastností a kouzelných sil. Vytvořte cokoli od klanu kanibalistických poloviček po mystické měsíční elfy, nebo znovu vytvořte své oblíbené fantasy motivy.

 

  • Hledejte mocné knihy kouzel, abyste očarovali své armády a vylepšili svůj lid! Uvidíte, jak se vaši lidé fyzicky mění, když se promění v andělské bytosti nebo potomky chaosu, aby čelili svým nepřátelům.

 

  • Hledejte slávu prostřednictvím brutální nadvlády, chytrých spojenectví nebo konečné kouzelnické znalosti a zapište své dědictví do samotné tkáně říše!

ageofwonders4-screenshot-1

Strategie se setkává s hraním rolí jako nikdy předtím.

  • Každá volba otevírá nové možnosti a taktické výhody; hluboká, vrstevnatá strategie vám umožňuje zkoušet nové taktiky nebo zkoumat nové síly v každém tahu.

 

  • Taktické bitvy s tahy oživují vaše armády a ukazují jejich sílu v prostředí utvářeném vašimi rozhodnutími. Od potyček s kočovnými monstry po obrovská obléhání s desítkami jednotek na každé straně, s přidáním systému morálky a dalšími funkcemi, každá bitva přináší nové výzvy.

 

  • Obrovská variabilita v říších, jednotkách a prostředí udržuje hru nekonečně hratelnou. Age of Wonders je více modifikovatelné a otevřené než kdy předtím v historii série.

Zanechte svou stopu na rozsáhlém, reaktivním světě.

  • Objevujte nové říše v každé hře - nebo si vytvořte vlastní! Vyzkoušejte nové varianty a kombinace lokalit a prvků, od zmrzlých pustin ovládaných ledovými královnami po zpustlé ruiny, kde se prohánějí draci.

 

  • Nový systém událostí poskytuje neočekávané úrovně vyprávění pro hry typu 4X. Uvidíte, jak vaše rozhodnutí utvářejí svět kolem vás, od rostoucích měst a kočovných armád po efekty světově ovlivňující magie.

 

  • Veďte svou říši k velikosti - ale příběh nekončí s vaším vítězstvím nebo porážkou! Vznesete své vládce do herního panteonu a odemkněte způsoby, jak dále přizpůsobit své zážitky. Potkávejte své vlastní vytvoření jako potenciální soupeře nebo spojence v následujících hrách a zažívejte další kapitolu svého vlastního příběhu!

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Strategie, Kooperativní, Hra pro více hráčů
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: