Anno 1800 Season 1 Pass - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

Uplay-icon uPlay - Aktivace

Obohaťte svůj zážitek z budování města s Anno 1800 Season Pass. Season Pass obsahuje 3 DLC, která vám při formování vaší vlastní průmyslové revoluce umožní přístup k novým dobrodružstvím, výzvám a nástrojům. Pro hraní je třeba vlastnit Anno 1800.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 2121
358 Kč
Anno 1800 Season 1 Pass - PC
Neohodnoceno

Anno 1800 Season 1 Pass - PC

Obohaťte svůj zážitek z budování města s Anno 1800 Season Pass. Season Pass obsahuje 3 DLC, která vám při formování vaší vlastní průmyslové revoluce umožní přístup k novým dobrodružstvím, výzvám a nástrojům.

Tato sezónní karta zahrnuje:

  • The Sunken Treasure DLC: Rozšiřte svůj ostrov o novou evropskou relaci a velký kontinentální ostrov, když se připojíte k excentrickému vynálezci a jeho potápěčskému zvonu při hledání pokladu.
  • Botanica DLC: Rozšiřte atraktivitu svého města do nových výšin pomocí modulární botanické zahrady, která vám umožní získávat nové předměty a odměny, když budete přitahovat turistické masy ke svému květinovému mistrovskému dílu.
  • The Passage DLC: Vydejte se na nebezpečné arktické dobrodružství, když se pokusíte najít dlouho ztracenou polární expedici na své cestě za objevením legendární pasáže.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Strategie
Typ distribuce: elektronická
Platforma: uPlay

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: