Assassin's Creed: Origins - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

Uplay-icon uPlay - Aktivace

Assassins Creed: Origins nás zavede k samotným počátkům řádu Assassínů, do starověkého Egypta na počátku vlády Kleopatry. S hlavním hrdinou Bayekem nás čeká tak trochu jiný Assassins Creed s řadou velkých změn ve všech směrech.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 852
270 Kč
Assassin's Creed: Origins - PC
Neohodnoceno
ImgW
Doprava zdarma

Assassin's Creed Origins

 

Fascinující otevřený svět

Příběh je zasazen do starověkého Egypta, země plné gigantických pyramid, bohatých hrobů, tyranských bohů i horkých pouští. Během hry můžete v kůži Bayeka ze Síwy, posledního medžaje, volně prozkoumávat úžasně zpracovaný otevřený svět.
Fascinující otevřený svět

Zábavnější než hodiny dějepisu

Hra je založena na historických skutečnostech a odehrává se v období před 2 000 lety po rozpadu říše královny Kleopatry. Ve hře poznáte celou řadu známých historických osobností i událostí starověkého Egypta.
Zábavnější než hodiny dějepisu
 

Návrat ke kořenům

Po mnoha úspěšných dílech série Assassins Creed se konečně dozvíte, jak to bylo s počátkem bratrstva. Vžijete se do kůže zcela prvního asasina, který se svými následovníky změní světový řád.
Návrat ke kořenům

Jeden souboj za druhým

Vývojáři vytvořili zcela nový systém soubojů, který umožňuje překonat několik nepřátel najednou a využívat nové kombinace útoků. Díky prvkům RPG můžete během hry vylepšovat svou postavu i zbraně podle svých preferencí.
Jeden souboj za druhým

Bohatý příběh plný úkolů

Pokud vás nebaví plnění přesně daných misí, v tomto díle Assassins Creed jsou jednotlivé mise rozděleny na úkoly a záleží jen na vás, v jakém pořadí a jakým způsobem je budete plnit. Při každém hraní se můžete těšit na zcela nové zážitky.
Bohatý příběh plný úkolů
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: uPlay

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: