AVG Internet Security 1 PC 2 roky

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

avg-logo300x300 AVG - Aktivace

AVG Internet Security je pokročilé, spolehlivé zabezpečení, které bezpečně chrání vaše zařízení proti virům, malware a jiné havěti. AVG Internet Security obsahuje veškeré nezbytnosti pro bezpečnou práci na internetu, stahování a sdílení souborů.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 5295
389 Kč
AVG Internet Security 1 PC 2 roky
Neohodnoceno

AVG INTERNET SECURITY

Odhalování a blokování virů, hrozeb a malwaru

Naší snahou je zastavit viry ještě předtím, než se dostanou do vašeho počítače. Kontrolujeme vaše soubory dříve, než je otevřete, vaše odkazy na síti Facebook dříve, než na ně kliknete, vaše e-maily předtím, než se k vám dostanou a webové stránky před jejich návštěvou.

Získáte: AntiVirus, AntiMalware (Rezidentní štít AVG), AVG Anti-Rootkit, Kontrolu pošty AVG, technologii AVG Protective Cloud Technology, AVG Community Protection Network, AVG LinkScanner® Surf-Shield, ochranu sociálních sítí AVG.

Antivirus

 • Pomáhá blokovat a odstraňovat viry, červy a trojské koně a bránit jejich šíření.

Anti-Malware (Rezidentní štít AVG)

 • Chrání počítač před malwarem a pomáhá blokovat infikované soubory

AVG Anti-Rootkit

 • Odhaluje a odstraňuje nebezpečné rootkity, které skrývají škodlivý software s úmyslem převzít kontrolu nad počítačem

Kontrola pošty AVG

 • Odhaluje infikované nebo škodlivé příchozí přílohy, aby nepoškodily váš počítač. Funguje jako doplněk pro e-mailové klienty (například Microsoft Outlook®) nebo jako testovací modul pro účty POP3, SMTP a IMAP.

AVG Protective Cloud Technology

 • Identifikuje a předchází novým hrozbám „v cloudu“ díky automatickým aktualizacím antivirového softwaru

AVG LinkScanner® Surf-Shield

 • Technologie inteligentní prevence, která zabraňuje v přístupu k infikovaným nebo nelegálním webovým stránkám. Aktivně kontroluje každou webovou stránku předtím, než na ni vstoupíte, a v případě podezření zabrání jejímu otevření.

Ochrana sociálních sítí

 • Kontroluje odkazy, k jejichž výměně dochází na sociálních sítích, jako je Facebook®, Twitter® apod. a chrání tak vás i vaše přátele

Blokuje nevyžádané a podvodné e-maily.
Jedinečná ochrana, díky které podstupujete minimální riziko, že se stanete obětí podvodu onlineVšichni víme, co ve své e-mailové schránce chceme vidět. O nezvané návštěvníky v podobě phishingu a podvodných e-mailů se staráme my, abyste se mohli soustředit na ty zprávy, o které stojíte.

Získáte: AVG Anti-Spam

 • Zbaví vás spamů a podvodných e-mailů. Díky testování všech vašich e-mailů na přítomnost podezřelého obsahu či kódu je tady jen minimální riziko, že se stanete obětí podvodu.

Blokování nebezpečných odkazů a souborů.
Bezpečné sdílení souborů díky pokročilé ochraně. Někdy je příjemné obdržet něco nečekaného. Může to ale být i nepříjemné překvapení. Soubory jsou kontrolovány před stažením a sdílením i při online komunikaci, aby byla zajištěna jejich bezpečnost.

Získáte: Webový štít™ AVG

 • Kontroluje soubory před stažením pro zajištění jejich bezpečnosti a chrání vás při výměně souborů v rámci služeb MSN a Yahoo! a ICQ.

Nezanechá žádné známky po odstraněných souborech
Trvale odstraní vaše nejcitlivější údaje. Po kliknutí na tlačítko Smazat nemůžete mít nikdy stoprocentní jistotu, že jsou soubory nenávratně smazány. Nástroj File Shredder je pro vás ten pravý.

Získáte: File Shredder

 • Pokud chcete údaje smazat opravdu spolehlivě, běžné mazání nemusí být vždy dostatečné. Nástroj File Shredder smaže data bezpečně pomocí procesu, který zabrání přístupu nebo obnovení další osobou.

Pomáhá zajistit, že soukromé soubory zůstanou v bezpečí
Zajistěte si lepší ochranu osobních údajů pomocí šifrování a ukládání souborů. Tato vyšší úroveň zabezpečení vám zajistí ochranu osobních údajů před zvědavými pohledy a větší pocit bezpečí.

Získáte: Datový sejf

 • Šifruje a ukládá důležité dokumenty, obrázky nebo jakékoli jiné soubory na virtuálním disku v počítači chráněném heslem. Pomocí nástroje Průzkumník systému Windows můžete přenášet soubory do nástroje Datový sejf a poté je otvírat stejně jako z běžného disku.
 • Navíc prostřednictvím produktu Internet Security & Premium Security můžete využívat libovolný počet Datových Sejfů s možností rozšířit jejich velikost tak, aby odpovídala vašim každodenním potřebám.

Ochrana před špehováním a krádeží dat
Základní nástroje, díky kterým budete moci rozhodovat o tom, kdo uvidí vaše aktivity online. Vaše soukromí je důležité. Ať už se jedná o vaši identitu nebo o to, kdo sleduje informace o vás a jak s nimi nakládá - v obou případech máme vše pod kontrolou.

Získáte: AVG Do Not Track, AVG Identity Protection™, Anti-Spyware, AVG WiFi Guard

Funkce AVG Do Not Track

 • Informuje o tom, které webové stránky shromažďují data o vaší činnosti online, a poskytuje vám možnost jim v tom zabránit. Tato funkce je dostupná v rámci panelu AVG Security Toolbar, který je součástí instalace nebo k dispozici jako samostatný doplněk. Lze ji používat u prohlížečů Internet Explorer®, Mozilla Firefox® a Google Chrome®.

AVG Identity Protection™

 • Udržuje vaše osobní informace v bezpečí během prohlížení internetu a také brání zločincům v krádeži osobních dat z vašeho počítače.

Anti-Spyware

 • Ochrání vaši identitu před spywarem a adwarem, které sledují osobní informace.

AVG WiFi Guard

 • Pomůže vám vyhnout se nebezpečným přístupovým bodům WiFi využívaným hackery tím, že vás upozorní, když se počítač pokusí připojit k neznámé síti WiFi.

Zabrání hackerům v přístupu k vašim osobním datům
Špičková ochrana před zcizením čísel platebních karet, bankovních údajů nebo jiných osobních informací. Ať už kupujete cokoli a máte účet u jakékoli banky, nejdůležitější je vědět, že vše probíhá bezpečně. My dáváme pozor na osobní údaje, které zadáváte na internetu, a zajišťujeme tak jejich bezpečnost. Vy se můžete věnovat nákupu samotnému.

Získáte: AVG Enhanced Firewall

 • Blokuje pokusy hackerů o přístup k soukromým datům uloženým ve vašem počítači. Brání malwaru převzít kontrolu nad počítačem a škodit dalším uživatelům. Funguje v kabelových i bezdrátových sítích.

Zajišťuje rychlý chod počítače.
Rychlejší testování a rychlejší chod počítače, neboť antivirový software by vás nikdy neměl zpomalovat. Každý uživatel se obává, že instalování množství aplikací snižuje výkon počítače. Náš software je navržen tak, aby vás nikdy nezpomaloval.

Získáte: AVG Turbo Scan, herní režim, AVG Smart Scanner

AVG Turbo Scan

 • Dramaticky zkracuje dobu trvání bezpečnostního testování díky inteligentnější sekvenci celého procesu, která se řídí pořadím, v jakém byly otestované soubory uloženy na disk.

Herní režim

 • Pozastavuje testování a aktualizace během hraní, aby nedocházelo ke zpomalení nebo zamrznutí. Také chrání váš digitální profil před hackery, kteří by mohli chtít ukrást a prodat vaše odměny ve hrách.

Avg Smart Scanner

 • Testuje počítač pouze tehdy, když jej nepoužíváte. Jakmile pohnete myší nebo stisknete klávesu, okamžitě sníží prioritu procesu na nízkou. Díky ignorování souborů, které již byly testovány a jsou bezpečné, lze minimalizovat dobu trvání testování.

Zrychluje prohlížení internetových stránek.
Umožňuje ojedinělý zážitek ze sledování videa. Pokud trávíte hodně času na serveru YouTube, budete nadšení. Kdo by neměl radost z rychlejšího a plynulejšího přehrávání videí?

Získáte: AVG Akcelerátor

 • Maximalizace rychlosti připojení a stahování binárních dat zajišťuje rychlejší a plynulejší přenos videa. Vaše zážitky ze serveru YouTube budou ještě lepší.

 

Užitečné tipy a upozornění.

 • Rozpoznává potíže s výkonem a v intuitivním rozhraní nabízí možnosti reakce.
 • Pokud dojde k problému, budete na něj upozorněni, abyste mohli vybrat nejvhodnější akci, například extrémně snadnou opravu jedním kliknutím. A protože je rozhraní nyní ještě propracovanější, vše je mnohem snazší.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiviry
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: