AVG Ultimate 5 zař. / 1 rok

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

avg-logo300x300 AVG - Aktivace

Bezpečnostní řešení z dílny společnosti AVG chrání více než 200 000 000 aktivních uživatelů po celém světě a nyní se postará i o všechna zařízení ve vaší rodině. AVG Ultimate totiž nabízí jen ty nejpokročilejší nástroje pro plnou uživatelskou bezpečnost na platformách Windows, Android a dokonce i systémech Mac. Druhá část aplikace v podobě rozšíření TuneUp navíc vyladí váš počítač na maximální rychlost.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 6690
424 Kč
AVG Ultimate 5 zař. / 1 rok
Neohodnoceno

AVG Ultimate 5 zař. / 1 rok

 

Špičková ochrana s AVG Ultimate na 12 měsíců

Bezpečnostní řešení z dílny společnosti AVG chrání více než 200 000 000 aktivních uživatelů po celém světě a nyní se postará i o všechna zařízení ve vaší rodině. AVG Ultimate totiž nabízí jen ty nejpokročilejší nástroje pro plnou uživatelskou bezpečnost na platformách Windows, Android a dokonce i systémech Mac. Druhá část aplikace v podobě rozšíření TuneUp navíc vyladí váš počítač na maximální rychlost.

 

Klíčové vlastnosti bezpečnostního softwaru AVG Ultimate

  • Pokročilý bezpečnostní software pro všechny zařízení v rámci vaší rodiny
  • Více než 25 nástrojů pro ochranu před viry a ochranu osobních údajů
  • Datový sejf pro šifrování soukromých souborů a jejich ochranu heslem Ochrana mobilních telefonů se systémem Android včetně vzdáleného vymazání
  • TuneUp Unlimited zrychlí a vyčistí PC AVG Ultimate s licencí na 12 měsíců
  • Pouze pro soukromé a domácí použití

 

Ochrání váš počítač i vás

Software detekuje, likviduje a blokuje všechny nebezpečné viry, spyware, rootkity, trojské koně, ransomware a další nebezpečný malware. Tato ochrana pracuje neustále a dokáže zakročit dříve, než vám mohou zmíněná nebezpečí jakkoli ublížit. Stejně rychle a účinně chrání i vaše jednotky USB a DVD disky. Výhoda spočívá v automatické aktualizaci vašeho zabezpečení a rovněž využívá pokročilou umělou inteligenci. Již vás nic neohrozí.

 

AVG Internet Security Unlimited ze sady AVG Ultimate zajistí maximální bezpečnost na internetu

Bezpečnostní software z balíčku AVG Ultimate chrání váš  počítač neustálým testováním odkazů a všech stahovaných dat v reálném čase. Díky tomu může včas zakročit a zamezit ohrožení. AVG Internet Security Unlimited disponuje technologií E-mailového štítu, která kontroluje, zda přílohy emailu nejsou nebezpečné a rovněž blokuje nejrůznější hrozby.

 

Software, který vás ochrání před hackery

Základem bezpečí je v dnešní době zvýšená uživatelská opatrnost, ale velký díl práce na sebe převezme zdokonalený firewall, který vás oddělí od hackerských útoků různých skupin. Jejich cílem je často krádež vaší online identity a s ní spojené například přihlašování do internetového bankovnictví nebo různých aplikací či profilů na sociálních sítích.

 

AVG Ultimate chrání vaše osobní údaje

Bezpečnostní software ze sady AVG Ultimate odepře přístup k vaší webové kameře všem podezřelým aplikacím a nebezpečným osobám. Rovněž umožní zašifrování vašich souborů nebo fotografií, aby se k nim nikdo cizí nedostal.

 

Bezpečné placení na internetu

Abyste byli v naprostém bezpečí a mohli si internetu užívat plnými doušky, bezpečností systém AVG Internet Security Unlimited z balíčku AVG Ultimate blokuje spam, podvodné zprávy a zamezuje zobrazení falešných webových stránek. Nemusíte se bát, že se vaše hesla či informace na platebních kartách dostanou do nepovolaných rukou. 

Zabezpečení vašeho telefonu

AVG Internet Security Unlimited poskytne ochranu nejen všem počítačům a notebookům, ale také zabezpečí váš telefon s Androidem. Bezpečnostní systém AVG zvládne uzamknout vaše aplikace a fotografie, nebo pomůže nalézt ztracený telefon či zabránit zlodějům v přístupu k vašim datům.

 

AVG TuneUp Unlimited

V rámci balíčku AVG Ultimate vyladí váš počítač na maximální výkon a i do budoucna zajistí, aby stále fungoval jako dobře promazaný stroj. Ba co víc, díky unikátní sadě technologií zajistí výrazné prodloužení výdrže notebooků nebo tabletů s Windows. Dle nezávislých měření se jedná o prodloužení až o neuvěřitelných 55 %.

 

Automatická údržba vašeho počítače

Už vás nebaví čekat na váš zpomalený počítač nebo notebook? Vylepšená automatická údržba vám každý týden automaticky optimalizuje počítač a zajistí, že bude fungovat jaksepatří. Automaticky čistí registr - AVG TuneUp vyhledává chyby v registru systému Windows a opravuje je. Tím zajistí jeho stálou a bezchybnou funkčnost. Automatická údržba počítače - aby AVG uvolnil místo na disku, sám promazává mezipaměť, zbytky po činnosti programů, soubory cookie nebo stopy v prohlížeči.

 

Zrychlí váš počítač

Software AVG TuneUp ze sady AVG Ultimate zvládne zrychlit činnost vašeho počítače díky speciálnímu "Režimu spánku". Ten spočívá v tom, že programy, které zrovna nepoužíváte, budou uspány a probuzeny k činnosti až v případě jejich potřeby. Tím se zbytečně nezatěžuje paměť ani procesor.

 

AVG TuneUp ze sady AVG Ultimate

Odstraní nepotřebné programy AVG TuneUp z baličku AVG Ultimate vám pomůže se zbavit zbytečných programů. Ať už se jedná o zkušební verze či předinstalovaný software ve vašem počítači. Nástroj na odinstalaci softwaru - najde a odstraní nepotřebný software. Nástroj od společnosti AVG zjišťuje bloatware nebo zapomenuté programy a pomáhá je odinstalovat.

 

Pročistí váš počítač

Neustálé zahlcování vašeho počítače mu nedělá dobře, a proto AVG TuneUp uvolňuje místo na úložišti postupným promazáním nepotřebných dat. Jedná se o tato dvě řešení: Odstraní nevyžádaný software - jedná se o hloubkové čištění pevného disku, při kterém se promazávají instalační soubory, mezipaměť, staré zálohy a dočasné systémové soubory. Tyto soubory již nejsou totiž potřeba a zbytečně zabírají místo. Čištění prohlížeče - slouží k urychlení činnosti vašeho prohlížeče. AVG TuneUp promazává soubory, kterých se samotné prohlížeče zbavit nedokáží.

 

AVG Ultimate

Aktualizuje všechny programy na jedno kliknutí Nástroj pro aktualizaci aplikací, který je součástí AVG TuneUp v sadě AVG Ultimate, průběžně kontroluje vaše programy a aktualizuje na nejnovější verzi.

 
 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: AVG
Typ distribuce: elektronická
Aktivace: Nová licence

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: