CCleaner Professional - 3 zař. / 1 rok

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

CCleaner Professional Windows je nejlepší nástroj na čištění počítačů. Ochrání vaše soukromí a zlepší rychlost a zabezpečení počítače. 

Dostupnost Skladem - dodání 1 hodina (>5 ks)
Kód: 11887
487 Kč
CCleaner Professional - 3 zař. / 1 rok
Neohodnoceno

CCleaner Professional - 3 zař. / 1 rok

CCleaner Professional - 1 zař. / 1 rok

OPTIMALIZACE VÝKONU

Optimalizace výkonu zajistí až 34% zvýšení rychlosti a 30% prodloužení výdrže baterie. Driver Updater Nástroj Driver Updater v aplikaci CCleaner vylepší obraz, zvuk a připojení počítače k internetu a zároveň zabrání softwarovým chybám, hardwarovým problémům a zhroucením systému.

Kontrola stavu počítače

Nová funkce Kontrola stavu v aplikaci CCleaner analyzuje počítač a doporučuje rychlé opravy. Následně provádí automatické ladění a aktualizuje software, aby fungoval rychleji a byl lépe zabezpečený.

 

Aktualizuje veškerý váš software 1 kliknutím Zastaralé aplikace představují bezpečnostní riziko. Starý software může být zranitelný a kybernetičtí zločinci se o tom mohou rychle dozvědět a povědět si o tom mezi sebou. CCleaner automaticky aktualizuje váš software, aby neobsahoval žádné bezpečnostní nedostatky. Bezpečnější prohlížení webu Zprostředkovatelé reklamy a weby sledují vaše online aktivity pomocí cookies uložených v počítači. CCleaner smaže historii hledání v prohlížeči a cookies, aby se nikdo nedozvěděl vaši identitu ani to, co děláte na internetu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Optimalizace a ladění
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: