Cities: Skylines Complete - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Zahrajte si kompletní edici hry Cities: Skyline a vybudujte si své město ještě lépe. Jednoduše klíč vložit do steamu a aktivují se vám všechny edice v tomto balíčku.

Kompletní edice hry Cities Skyline obsahuje:

  • Cities: Skylines
  • Cities: Skylines – After Dark DLC
  • Cities: Skylines – Snowfall DLC

Exkluzivní bonusové předměty: psí park, skákací hrad, basketbalový kurt, kolotoč a botanickou zahradu.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 3771
599 Kč
Cities: Skylines Complete - PC
Neohodnoceno

Cities: Skylines Complete - PC

Cities: Skylines je moderní variací na klasický žánr městských simulací. Hra rozšiřuje nadšení a obtíže z budování, respektive udržování skutečného města o nové prvky a zároveň rozšiřuje již etablované funkce budovatelských strategií.

Díky tomu, že za ní stojí tvůrci série Cities in Motion, se hra může pochlubit plně funkčním systémem městské dopravy. Nabízí také možnost upravit hru modifikacemi a přizpůsobit ji tak svému stylu, coby protiváhu vůči mnohovrstevné a náročné simulaci. Omezeni jste jen vaší představivostí, tak převezměte kontrolu nad městem a vydejte se vstříc nebesům!

Kompletní edice hry Cities Skyline obsahuje: Cities: Skylines, Cities: Skylines – After Dark DLC, Cities: Skylines – Snowfall DLC a exkluzivní bonusové předměty: psí park, skákací hrad, basketbalový kurt, kolotoč a botanickou zahradu. Zahrajte si kompletní edici hry Cities: Skyline a vybudujte si své město ještě lépe. Pokud máte rádi budovatelské strategie, tak hra Cities: Skylines je to pravé pro vás. Městská simulace, ve které se můžete pochlubit svým fungujícím městem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Strategie
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: