Civilization VI Gathering Storm

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 1934
110 Kč
Civilization VI Gathering Storm
Neohodnoceno

Civilization VI Gathering Storm

 

Jde o druhé rozšíření pro hru Civilization VI s názvem Gathering Storm, je nutné vlastnit základní hru v platformě Steam!

PŘÍRODNÍ ŽIVLY 

Sopky, bouře (bouřky, písečné bouře, tornáda, hurikány), klimatické změny, záplavy a sucha.

ELEKTRONICKÉ ZDROJE A SPOTŘEBNÍ ZDROJE

Strategické zdroje v dodatku Gathering Storm, hrají vedlejší roli. Tyto zdroje jsou spotřebovávány v elektrárnách, aby generovaly elektřinu pro Vaše města. Zpočátku budete napájet nejvyspělejší budovy spalováním zdrojů na bázi uhlíku, jako je uhlí a ropa, ale obnovitelné zdroje energie se také odemknou při postupu k dalším technologiím. Vaše volby týkající se využívání zdrojů, přímo ovlivňují světovou teplotu a mohou způsobit roztavení ledovců a stoupající hladinu moře.

STROJÍRENSKÉ PROJEKTY

Tvarujte svět kolem Vaší říše tak, abyste překonali nepříznivé přírodní podmínky tím, že vybudujete kanály, přehrady, tunely a železnice. Při zakládání měst berte v úvahu, riziko povodní v pobřežních oblastech, ale pamatujte na to, že v pozdější hře mohou být k ochraně těchto míst použity nové technologie, jako například protipovodňové bariéry.

SVĚTOVÝ KONGRES

Získejte diplomatický prospěch prostřednictvím aliancí, ovlivňováním městských států, soutěžení ve Světových hrách a další. Použijte funkci diplomatická náklonnost k získání slibů od jiných představitelů, hlasování o usneseních, volání na zvláštní zasedání pro řešení mimořádné události a zvýšení váhy hlasů ve snaze dosáhnout nového diplomatického vítězství.

TECHNOLOGIE 21.STOLETÍ

Nová nová éra byla přidána k technologickým a občanským stromům. Bojujte s novými dopady na životní prostředí, za pomoci spekulativních nápadů, jako je přemístění Vaší populace a rozvoj technologií k snížení uhlíkových emisí.

NOVÉ CIVILIZACE A NOVÍ VŮDCI

DLC přidává do hry devět nových vůdců z osmi nových civilizací. Každý z nich přináší jedinečné bonusy a hratelnost, stejně jako celkem devět unikátních jednotek, čtyři unikátní budovy, tři jedinečná vylepšení, dva jedinečné okresy a jednoho nového a jedinečného guvernér.

NOVÉ SCÉNÁŘE

  • Černá smrt: Černá smrt zpustošila Evropu a západní Asii v polovině 14. století a zabila větší část obyvatelstva než kterákoli jiná událost ve světových dějinách. Pandemie zabila miliony lidí, zničila ekonomiky, převrátila politické dynastie a přeměnila tvář západního světa. Vaším úkolem je vést Váš národ přes pohromu: udržet své obyvatelstvo naživu, Vaši ekonomiku stabilní a Vaši víru neotřesitelnou uprostřed hrůzy a zoufalství.
  • Válečný stroj: Na počátku druhé světové války, měla německá říšská armáda odvážný plán. Napadnout neutrální Belgii a poté zaútočít na francouzské území dříve, než se stačí zmobilizovat, k odporu. Pokud by německé síly uspěli, obsadili by Paříž během měsíce, a tak by navždy skončil francouzský odpor. Francouzské velení jako odpověď připravilo plán 17. Jehož cílem bylo zastavit německou ofenzívu. Když byla vyhlášena válka, obě armády se daly do pohybu a vytvořily tak, jednu z nejvíce neuvěřitelných a šokujících vojenských kampaní ve světových dějinách. V tomto scénáři se hráči ocitnou na straně, jedné z těchto dvou velkých mocností. V roli Německa, je Vaším úkolem obsadit Paříž. V roli Francouze je vaším úkolem zabránit jeho obsazení. Hodiny tikají a nepřítel se pohybuje.

 

VÍCE NOVÉHO OBSAHU

Bylo přidáno sedm nových světových divů, sedm přírodních divů, 18 nových jednotek, 15 nových vylepšení, 9 nových budov, 5 nových čtvrtí, 9 nových technik a mnoho dalšího!

ZLEPŠENÉ SYSTÉM HRATELNOSTI

Systém špionáže byl rozšířen o nové možnosti, byly přidány nové historické momenty a byly provedeny další vylepšení v jiných stávajících systémech.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: