Company of Heroes 3

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Milovníci strategie odehrávající se v reálném čase zbystřete, je zde další singleplayerový datadisk k oblíbené válečné hře Company of Heroes 2, který nás aktuálně přivede do jedné z největších bitev druhé světové války.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 7974
440 Kč
Company of Heroes 3
Neohodnoceno

Company of Heroes 3

Company of Heroes 3 je venku! Větší a lepší než kdy jindy, CoH3 přináší svůj uznávaný mix akce, taktiky a strategie milionům fanoušků po celém světě. Ponořte se do dvou epických kampaní, čtyř unikátních multiplayerových a kooperativních frakcí a dechberoucího nového divadla od rozlehlých pouští severní Afriky až po zvlněné kopce Itálie. Připojte se k boji s novými funkcemi, jako je úplná taktická pauza a naše dynamická mapa kampaně, které vám umožní převzít úplnou kontrolu nad bojištěm.

Legendární strategická franšíza je zpět! Company of Heroes 3 je konečný balíček akce, taktiky a strategie. Převezměte velení v žáru bitvy v reálném čase a poté velte jako generál, který povede celkovou kampaň, kde záleží na každém rozhodnutí.

Přemožte své protivníky čtyřmi unikátními frakcemi a zcela novými mezinárodními bojovými skupinami. Velte pozemním, vzdušným a námořním silám a stavte zásobovací linie, abyste rozdrtili postup nepřítele na nové mapě dynamické kampaně – žádné dva postupy nejsou nikdy stejné! Hrajte svým vlastním tempem v různých režimech kampaní a šarvátek, než se ponoříte do bouřlivé multiplayerové akce. Objevte nevyřčené příběhy ohromujícího středomořského divadla se zničitelnými prostředími nové generace, vše poháněné patentovaným Essence Engine společnosti Relic.

Company of Heroes 3 přináší další generaci uznávané taktické hratelnosti. Oblíbená bojová mechanika se střetává s autentickými novými herními funkcemi, což přináší dosud nejhlubší taktický zážitek. 

Využijte odvážné boční pohyby k odhalení nepřátelského bočního brnění, vyzkoušejte všechny nové mechanismy prolomení pěchoty, které vám umožní spláchnout nepřátelské jednotky z jejich posádek, a ovládněte nadmořskou výšku, abyste zlepšili svůj výhled a získali převahu.

Vítejte ve Středomoří - dechberoucí nové divadlo plné nevyřčených válečných příběhů. Zapojte zuřivé nepřátelské síly přes italské horské průsmyky, dechberoucí výhledy na pobřeží a rozsáhlé pouště severní Afriky. Ohromující vizuální prvky poskytují autentická a vysoce rozmanitá prostředí navržená tak, abyste byli ve střehu. 

Hornaté mapy budou vyžadovat jedinečně odlišné strategie od pobřežních měst, přičemž svislost nyní výrazně ovlivňuje zorné pole jednotek (True Sight). Pouštní pláně budou vyžadovat pečlivý průzkum a odvážné obrněné manévry. V této nové frontové linii inteligence převyšuje rychlost a chytré využití místního terénu vám umožní zmást vaše protivníky a srazit je z pole.

Zažijte největší kampaň pro jednoho hráče v historii franšízy. Nová dynamická mapa kampaní přináší plnohodnotnou hru ve stylu „sandbox“, umožňuje hráčům řídit celkové válečné úsilí a zažít bezprecedentní úroveň strategické volby. 

Před nasazením ochrany zadního krytu vytvořte životně důležité zásobovací vedení, abyste zajistili svůj postup. Zahajte vzdušné a námořní údery, abyste oslabili a rozprášili nepřátelské síly nebo osvobodili nedaleké město a rozvinuli partizánskou špionážní síť. Vyberte si své síly a upgradujte své veteránské společnosti tak, aby odpovídaly vašemu hernímu stylu. Mezitím volitelná funkce Full Tactical Pause umožňuje hráčům naprostou kontrolu nad tempem akce pro jednoho hráče. Naplánujte si své útoky a pak bez námahy zařaďte do fronty smrtící přesné hry, které vám poskytnou výhodu v bitvě.

Company of Heroes 3 slibuje, že potěší i ty nejzarytější nadšence 2. světové války díky dosud největšímu počtu startovacích frakcí v sérii. 

Nová mechanika přizpůsobení armády vám umožní povolat na pomoc rozmanité obsazení speciálních jednotek. Pusťte se do boje s novými elitními jednotkami včetně americko-kanadských speciálních jednotek, vážených Gurkhů z Commonwealthu a mnoha dalších. Od ničivých stíhačů tanků až po tajná průzkumná vozidla, Company of Heroes 3 nabízí dosud největší seznam v sérii. Superlehký Weasel, obrněný Nashorn a Chaffee Light Tank jsou jen některé z jednotek, které mají svůj debut. Nezapomínejme také na přepracované klasiky, jako je M3 Recovery Vehicle Halftrack, kterou lze nyní použít k opravám a krádežím opuštěných nepřátelských vozidel!

Pociťte bouřlivý dopad každého minometného granátu a námořního bombardování s nejmodernějším Essence Engine Relic. Ve hře Company of Heroes 3 se každé místo stane plně zničitelným pískovištěm, které vám nebo vašemu nepříteli otevírá neomezené možnosti taktické hry, které můžete využít. ​Přiveďte opevněné budovy, které se řítí na nepřátelské jednotky, a pak se staňte svědky vylepšené mechaniky ničení ve hře, když vojáci využívají čerstvé ruiny jako dynamický kryt. Ohromující nová technologie vykreslování a částicového FX zobrazuje oheň, písek a kouř jako nikdy předtím. Brilantní nové animace vojáků v kombinaci s vylepšenou AI poskytují realistické reakce čety na bojišti. Nová technologie enginu Relic, optimalizovaná pro DirectX 12 a vícejádrové CPU, zajistí filmovou akci, která bude konkurovat jakémukoli hollywoodskému trháku.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Strategie
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: