Conan Exiles: Isle of Siptah

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Jsi vyhnancem, utiskovaným vyvrhelem, který byl odsouzen k putování a živoření v barbarské pustině, kde slabí jsou sraženi do prachu zapomění a silní přežijí. Zde musíš bojovat za přežití a být dost odvážný a schopný, aby si ovládl ostatní a porazil své nepřátele, případně si našel vhodné spojence. 

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 2023
319 Kč
Conan Exiles: Isle of Siptah
Neohodnoceno

Conan Exiles: Isle of Siptah

Isle of Siptah je obrovským rozšířením hry Conan Exiles o přežití v otevřeném světě, která obsahuje obrovský nový ostrov k prozkoumání, obrovské a odporné nové bytosti k zabití, nové stavebnice a zcela nový herní cyklus. Bojujte se staršími rasami v nových podzemních kobkách. Porazte démonické obludnosti, které se objevily před bouří čistého chaosu. Ovládněte nárůst a zajistěte jedinou zásobu otroctví na ostrově.

Dorazíte na ostrov ztroskotaný a sám. S ničím jiným než zbytky na zádech si vyrábíte nástroje, které potřebujete k přežití. Zpočátku jednoduchý tábor a několik surových kamenných nástrojů, časem pevnost a brutální meče vyrobené z kalené oceli nebo obsidiánu.

Vaše oči jsou přitahovány ke středu ostrova, kde se nad krajinou tyčí temná věž. Násilná bouře, která se kolem ní točí, vypadá, že nabírá sílu a uvnitř pronikají nevýslovné hrůzy. Ale vaším nejnebezpečnějším nepřítelem mohou být další přeživší na ostrově, protože zdrojů je málo a boj o přežití je divoký a brutální.

 

Conan Exiles

Putuj rozsáhlou zpustošenou krajinou, vyplněnou ruinami pradávných a mocných civilizací a odkryj tajemnou a temnou historii tohoto světa, aby si opravdu dokázal ovládnout tuto krajinu vyvyrhelů. Začneš s ničím, jen s prázdnýma rukama a je jen na TOBĚ, jestli dokážeš vytvořit dědictvý pro Tvůj klan, jako jsou celá města a pevnosti. Zotroč bandity této pustiny, obětuj bijící srdce tvých nepřátel na oltáři tvého boha, udělej cokoliv temného a krutého, neboť to je jediná cesta ke slávě a přežití v této nehostinné krajině.

Ale pamatuj, přežití zde není jen v zajištění jídla a vody, ale hlavně v nalezení mocných zbraní, artefaktů pradávných dob a znalostí, s jimiž dokážeš vše a všechny kolem sebe ovládnout. Avšak nezapomeň, jít sám a neozbrojen, se nevyplácí...

Conan Exiles nejsou hrou s prázdnou krajinou, ale svět s bohatou historií, kde poznání a pochopení této historie je klíčem k Vašemu přežití a budoucnosti.

Tento produkt obsahuje Steam klíč, který lze dle návodu v balení aktivovat ve službě Steam. Balení neobsahuje herní disk.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: RPG
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: