Control - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Control Ultimate Edition obsahuje základní hru a všechny doposud vydaná rozšíření ("The Foundation" a "AWE") v jednom velkém hodnotném balíku. 

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 2116
230 Kč
Control - PC
Neohodnoceno
COacS3 Dfnk4MIri7RGne179q deW6bgFTjdwPCIp4 350x200 2x 0
Akce

Control - PC

Akční adventura Control od studia Remedy Entertainment (Max Payne, Alan Wake) nabízí hráčům příběh plný nadpřirozena, tajemství a nepředvídatelných situací. V roli Jesse Fadenové budete postupně odhalovat překvapivé prostředí, které čelí mimozemské hrozbě. Dokážete situaci opět dostat pod kontrolu? Užijte si vysoce propracovanou a komplexní hru, která nabízí kromě hlavního příběhu i řadu vedlejších misí.

 

Odhalte roušku tajemna

Akční hra Control nabízí svým hráčům nadpřirozený svět plný tajemství, se kterými se v roli půvabné ředitelky Jesse Fadenové bude potřeba poprat. Adventuru sledujete z pohledu třetí osoby a máte možnost využít upravitelného vybavení.
Odhalte roušku tajemna

Poznejte nadpřirozený svět

Příběh se odehrává v nadpřirozeném světě rozsáhlého mrakodrapu, který čelí mimozemské hrozbě. Jeho prostory ukrývají interaktivní prostředí plné záhad, které čekají na své rozuzlení.
Poznejte nadpřirozený svět

Užijte si komplexní příběh

Napínavý příběh doplňují vedlejší mise, které dělají hru mnohem komplexnější a zajímavější. Spolupracovat budete v rámci nich s dalšími agenty, jež na své cestě potkáte.
Užijte si komplexní příběh
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, Adventura
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: