Vážení zákazníci, mnohokrát se Vám omlouváme za případné vzniklé prodlevy v odeslání/vrácení objednávek, vzniklé kvůli technické odstávce. Předem Vám děkujeme za strpení na dokončení údržby a doručení produktů.

Creaks - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Creaks z dílny studia Amanita Design je tentokráte puzzle dobrodružná hra ze světa plného představivosti a hry světla a stínu, za kterou stojí Radim Jurda a jeho tým. Podmanivé atmosférické zpracování s preciziní animací a působivou hudbou vtáhnou každého hráče do příběhu jednoho domu.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 1414
89 Kč
Creaks - PC
Neohodnoceno

Creaks - PC

Není to obyčejná pouť za objevováním nového světa!

Odhalit velké tajemství, to je to, oč tu běží! Jakmile se totiž hráč naplno ponoří do dobrodružné logické hry Creaks, tak uvidí velké věci!

Vypadá to, že hlavní hrdina získal nové sousedy, aniž by si o ně předtím nějak důrazně řekl. Když totiž hrdina seděl u svého psacího stolu, tak uslyšel něco za zdí. Nebyl to obyčejný tupý hluk, šlo o něco víc. Hrdina se proto vydal objevovat, aby našel něco opravdu nečekaného. Jak se s tímto nálezem vypořádá, to je pouze na něm!

Logické hádanky jsou samozřejmostí stejně jako úžasné grafické zpracování, které bylo vytvořeno díky precizní ruční práci. Unikátní animace postav a rozmanitá, někdy velmi nepřátelská, NPC se poté postarají o další nášup herních výzev. Vše doplňuje i skvostné ozvučení, které nenechá jediné hráčské oko suché. Objev tajemství!

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Adventura
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: