Crusader Kings 3 - Royal Court - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

DLC do hry Crusader Kings 3, ve kterém nyní budujete své království, vynášíte soudy a nakupujete umělecké předměty k ukázání se svému nepříteli. Doručení v datum vydání: 8.2.2022.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 5929
500 Kč
Crusader Kings 3 - Royal Court - PC
Neohodnoceno
crusader kings iii royal court 1
Novinka

Crusader Kings 3 - Royal Court


Existuje pouze jedno skutečné centrum moci a prestiže: dvůr panovníka. Vstupte do svého vlastního plně pohlcujícího trůnního sálu s Crusader Kings: Royal Court a připravte se zapůsobit na vazaly a dvořany svou nádherou a vystaveným pokladem. Sledujte, jak návštěvníci projevují úctu nebo se členové rodiny hádají, když vynášíte soudy v královském publiku, čímž vytváříte zásadní spojení mezi vaším lidem a vaší říší.

V Crusader Kings: Royal Court, můžete si objednat skvělá umělecká díla od inspirovaných řemeslníků. Zapůsobte na své soupeře vznešeností svého dvora nebo je ohromite dědictvím a relikviemi svého šlechtického rodu. Vylepšený systém Culture vám umožní vést vaše lidi k novým kulturním porozuměním, když se slučují nebo odštěpují, přijímají své dědictví, učí se jazyky nebo získávají nové tradice.

Vystaven královský dvůr

  • Jako král nebo císař sledujte, jak váš osobní trůnní sál ožívá širokou škálou dramat a intrik vašeho dvora. Vstupte do plně 3D realizovaného prostoru, který je k dispozici v jednom ze čtyř hlavních kulturních vizuálních stylů, a naplňte jej královským zbožím a majestátností.
  • Tvrdí nebo benevolentní, vynášejte rozsudek nad těmi, kdo hledají arbitráž. Držte se soudu a sledujte, jak vaši dvořané plánují a soupeří o vaši pozornost.
  • Vyrovnejte se proti svému největšímu rivalovi s majestátností vašeho kurtu. Nebo na ně neuděláte dojem a trpíte smutnými diplomatickými důsledky špatného vkusu.


Opravdový poklad

  • Pochlubte se svými nádherně vytvořenými relikviemi nebo se zaměřte na historii svého šlechtického domu s rodinným dědictvím. V sérii návratu inventárního systému lze obdivovat celou řadu nových artefaktů.
  • Talentovaní řemeslníci, od klenotníků po tkalce, mohou být zaměstnáni na speciálních projektech a přidají do vaší domény ještě více jedinečných předmětů.
  • Zadávejte speciální skvělá umělecká díla nebo vyhrajte artefakty v bitvě. Buďte opatrní, protože mohou být stejně snadno ztraceni ve zpackaném souboji nebo soupeřově schématu.


Kultura a lidé

  • Výrazně přepracovaný systém Culture je připraven na dosah ruky. Hlavní nové kulturní tradice vám umožňují výrazně změnit způsob hraní, od výběru správných výhod vzhledem k terénu vaší říše až po poskytování nových bonusů vaší armádě. Určete své dědictví prostřednictvím kulturních pilířů nebo nechte své subjekty učit se nové jazyky.
  • Vytvořte skutečně dynamický tavicí kotlík pomocí nové funkce Hybridizace, která smíchá a spojí definující vlastnosti vašich lidí do jedinečné kulturní fúze. Staňte se velkým beduínským dobyvatelem, který splyne s čerstvě podrobenými lidmi, nebo následujte dobrodružného severského vládce, který přišel přijmout místní srílanské způsoby.
  • Staňte se svědky toho, jak se kultura vaší říše vyvíjí pomocí nové funkce Divergence, která rukou času nenápadně transformuje jeden kulturní prvek na menší subkultury. Utvářejte jej, jak uznáte za vhodné, nebo zasejte semínka změny a sledujte, jak se jedna monolitická kultura rozrůstá ve sbírku mnoha různých lidí.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Strategie
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: