Diablo 2 - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

battle-net Battle.net - Aktivace

Diablo 2 s obrovským množstvím celosvětově prodaných kusů nabízí rychlou, dynamickou, přitažlivou akci, která si už posledně vysloužila spousty cen, včetně Hry roku, nyní se spoustou vylepšení a novinek. Gold edice obsahuje základní hru i datadisk.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 3739
280 Kč
Diablo 2 - PC
Neohodnoceno

Diablo 2 - PC

Jedno z nejpopulárnějších RPG s online multiplayerem. Čestina ke stažení na Internetu.

Hrdina, který porazil Diabla, si ve snaze potlačit ho vložil kámen duše do své hlavy. Diablo byl však silnější a hrdinu ovládl. Protože ještě neměl tolik síly obnovit ihned svou pravou podobu, putuje krajinou jako Temný poutník (Dark Wanderer) a zanechává za sebou zlo.

Diablova moc se poprvé projeví v jedné krčmě, kterou vyvraždí a zapálí. Přežije jen vypravěč příběhu Diabla II, Marius, který s Pánem Teroru začne putovat. Nakonec se ukáže, že Diablo hledá své dva bratry - Baala, Pána Zkázy a Mephista, Pána Nenávisti. A tak se na scéně musí objevit nový hrdina, který musí zlo zastavit a s Diablem jednou pro vždy skoncovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, RPG
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Battle.net

Trailer:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: