Disco Elysium - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.


gog-galaxy-555193 GOG - Aktivace

Jedná se o výbornou hru v otevřeném prostředí. Staňte se detektivem s unikátními schopnostmi. Staňte se hrdinou v této naprosté katastrofě, kterou lidstvo zažilo. Výhodou je právě neuvěřitelná volnost. K dispozici navíc máte několik schopností a zároveň se se hrou neustále vyvíjíte. Staňte se tím nejlepším. Pomáhejte si navzájem, mluvte s lidmi a bojujte. Můžete manipulovat s lidmi tak, abyste je dostali tam, kam potřebujete.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 4310
220 Kč
Disco Elysium - PC
Neohodnoceno

Disco Elysium - PC

Disco Elysium je originální izometrické RPG, které zdůrazňuje narativní aspekt vytvořený studiem ZA/UM. Vžijte se do role detektiva a rozhodněte se, zda chcete být chodící katastrofou nebo skutečným hrdinou. 

Příběh 

Děj se odehrává v ponurém fiktivním světě, kde se mísí známé kultury a technologické či ideologické prvky charakteristické pro první polovinu 20. století - od komunistické revoluce po disco hudbu. Přebíráte roli závislého na detektivech alkoholu a drog bez penny do jeho duše, který jen pil tak účinně, že zapomněl, kdo a kde je - ale brzy je nucen dostat se do stavu funkčnosti, jak má vyřešit náročný případ lynčování spáchaného v chudé přímořské čtvrti města Revachol.

Disco Elysium Dectective Game

Naštěstí nejste sami - váš hrdina se může spolehnout na podporu vám přiděleného poručíka - Kim Kitsuragi. Vyřešte záhadný případ vraždy a získejte cestu zpět na vrchol policejního žebříčku, jinak neuspějete a zatlačte svou postavu do hloubky šílenství a závislosti.

Hratelnost

Disco Elysium připomíná izometrickým pohledem RPG ze staré školy . V tomto detektivním RPG budete muset čelit několika morálním rozhodnutím, která musíte udělat, abyste vyřešili záhadný případ vraždy. Myslete pomalu a vybírejte moudře, protože každé jedno rozhodnutí může být vaše poslední. Vydejte se na cestu a najděte způsob, jak případ vyřešit, a pomozte své postavě připomenout mu, kdo je a co dělá. Rozvíjejte svou postavu tak, jak se vám líbí, mluvte s cizími lidmi a užívejte si nádherný výhled na Revachol, zatímco jej prozkoumáváte.

Disco elysium hra

Recepce

Hra Disco Elysium získala celosvětové uznání za skvěle napsanou zápletku. Většina časopisů ji umístila jako nejlepší videohru roku a chválila její otevřený svět a grafický design. Hra byla navíc během The Game Awards 2019 nominována na čtyři ceny a všechna vyhrála.

Klíčové vlastnosti

  • Vést svou postavu, jak se vám líbí - bez ohledu na to, jaký styl dáváte přednost, systém vytváření postav vám umožňuje vybírat z různých typů herních stylů. Ať už chcete tančit, zpívat nebo mluvit jako skutečný filozof - pokud nezklamete, je to na vás.
  • Několik dovedností a schopností, které máte k dispozici - rozvíjejte svoji postavu s více než 24 dovednostmi a desítkami nástrojů, které máte k dispozici.
  • Vypravěčský systém jako ve starých školních RPG-mluvte s cizími lidmi, pomáhejte jim a vnímejte jejich emoce nebo je nechte bez naděje.
  • Svoboda průzkumu - ať už chcete rychle skočit do baru nebo se vydat na vedlejší úkol, neexistují žádné překážky, které by vám mohly blokovat cestu k dosažení vašeho cíle.
  • Postavte se výzvám skutečného života-Revachol je živé město s několika problémy. Od závislosti na drogách a alkoholu až po nevyřešený případ vražd. Postavte se těmto nepříjemnostem čelem při hraní a ponořte se do své nádherné grafiky

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: RPG
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: