DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part Two

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

The Ancient Gods - Part Two je epickým završením ságy DOOM Slayer 's Saga a druhým rozšířením kampaně na kriticky uznávanou DOOM Eternal.

Zapřeli jste bohy a probudili jste starodávné zlo. Nyní shromážděte rozptýlené armády Sentinel, obcházejte poslední baštu pekla, přelomte stěny pevnosti a postavte se tváří v tvář samotnému Temnému pánovi. Duše vesmíru visí na vlásku.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 987
210 Kč
DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part Two
Neohodnoceno

DOOM Eternal: The Ancient Gods

Vaše válka proti peklu se zde končí. Zažijte epický závěr ságy DOOM Slayer 's. Od chvíle, kdy vás aktivoval Samuel Hayden v zařízení UAC na Marsu, až po zničení Ikony hříchu, všechny vaše bitvy k tomu vedly. Připravte se na obklíčení Immoral, poslední bašty temné říše, vyzvěte Temného lorda v boji a nadobro zpečeťte démonů v pekle.
Od ruin starodávných osad Sentinel a kosmických divů světa Oštěp až po zdevastované a zarostlé město na Zemi ukrývající tajemnou bránu, postavte se tváří v tvář pekelným armádám na nikdy nevídaných místech, když se budete probíjet k Immoral, poslední baště Temného pána chráněný tyčícími se zdmi a poháněný pokrokovou technologií.
Čelte novým smrtícím variantou démonů. Obrněný baron má na sobě speciální brnění a používá útok nabitou pěstí. Stone Imp má téměř neproniknutelnou kůži a upřednostňuje boj na blízko. Screecher je zombie, která po zabití zmocňuje démonů v okolí. Cursed Prowler je mutace s jedovatými, prokletými drápy. Využijte jejich slabosti, abyste je zničili.
Dopřejte více destrukce pomocí Sentinel Hammer, starodávné zbraně, která je schopna zastavit všech démonů chycených v rámci nárazové vlny. Použijte ho na omráčení démonů nebo jej zkombinujte s ledovou bombou nebo plamenem Belche, abyste vytěžili třeba zdraví nebo brnění.

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: FPS, Adventura
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: