Dordogne - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Hrajte jako Mimi a prozkoumávejte vzácné vzpomínky na dětství a časy sdílené se svou zesnulou babičkou. Když se minulost potkává s přítomností, konfrontujte svá rozhodnutí dospělých s příjemnými vzpomínkami z dětství, abyste odhalili ztracená rodinná tajemství.

Prozkoumejte krajiny Dordogne tisíce letních barev v přepychových ručně malovaných akvarelových prostředích. Během svého dobrodružství si pamatujte okamžiky, panoramata, vůně, zvuky a pocity. Vyprávějte si tyto živé vzpomínky ve svém deníku jako vzpomínku na rodinnou minulost Mimi, která je pro váš zážitek jedinečná, a nostalgický, dojemný odraz vaší cesty.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 7953
300 Kč
Dordogne - PC
Neohodnoceno

Dordogne - PC

Ponořte se do jedinečného vypravěčského zážitku a vydejte se na pulzující cestu, která probudí vaše smysly a vyvolá hřejivé vzpomínky.Hrajte jako Mimi a prozkoumávejte vzácné vzpomínky na dětství a časy sdílené se svou zesnulou babičkou. Když se minulost potkává s přítomností, konfrontujte svá rozhodnutí dospělých s příjemnými vzpomínkami z dětství, abyste odhalili ztracená rodinná tajemství.

Prozkoumejte krajiny Dordogne tisíce letních barev v přepychových ručně malovaných akvarelových prostředích. Během svého dobrodružství si pamatujte okamžiky, panoramata, vůně, zvuky a pocity. Vyprávějte si tyto živé vzpomínky ve svém deníku jako vzpomínku na rodinnou minulost Mimi, která je pro váš zážitek jedinečná, a nostalgický, dojemný odraz vaší cesty.• Prozkoumejte ohromující krajinu Dordogne v ručně malovaných akvarely
• Vydejte se na jedinečný a potěšující vypravěčský zážitek
• Probuďte své smysly při zkoumání vzpomínek z dětství
• Sbírejte fotografie, zvuky a vůně a vytvořte si svůj deník, jedinečný pro vaše dobrodružství
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: RPG, Adventura
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: