Dying Light (Platinum Edition) - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Akční FPS hororový titul odehrávající se v nebezpečném otevřeném světě infikovaného města, kde se lidé změnili v krvelačné zombie.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 2145
208 Kč
Dying Light (Platinum Edition) - PC
Neohodnoceno

Dying Light (Platinum Edition) - PC

Vybavte se nejrůznějšími zbraněmi na blízko, nebo střelnou zbraní a vydejte se sehnat velmi důležité zásoby. Na výpravy do městských ulic vyrážejte pouze za dne, kdy se můžete setkat pouze s klasickými zombie nepřáteli. V noci totiž vylézají daleko strašlivější soupeři, kteří mají neustále hlad.

Jelikož došlo k oznámení pokračování Dying Light, tak se vývojáři rozhodli k vydání platinové edice této apokalyptické hry. Platinová edice obsahuje: základní hru, balíčky 5th Anniversary, Harran Ranger, Gun Psycho, Volatile Hunter, White Death, Vintage, Rais Elite, Godfather, Harran Inmate a další. Krom toho jsou k dispozici DLC Hellraid, DLC The Following, DLC The Bozak Horde. Obdržíte tak všechno, co pro hru Dying Light vyšlo i se základní hrou. Hra se odehrává v otevřeném světě, kde musíte přežít ve městě, které je v obležení zombie nepřátel. Zároveň Vám dává samotná hra možnost volby. Na jakou cestu se tedy vydáte? Střídá se tady den i noc, kdy se v noci vše mění. Nechybí ani kooperace pro čtyři hráče.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, Hororová
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: