Dying Light 2 Stay Human Bloody Ties - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Bloody Ties je první oficiální příběhové DLC ke hře Dying Light 2 Stay Human – napínavé akční hře o přežití z pohledu první osoby, odehrávající se v otevřeném postapokalyptickém světě. Kdo by si nepřál slyšet stovky fanoušků skandovat jeho jméno? Nebo se cítit milován a obdivován a zároveň s tím získat nepředstavitelné bohatství? Ale co když je za to nejdříve nutné zaplatit nejvyšší cenu?

Aidena, za kterého hraješ, dovede příslib bohatství, slávy a přístupu k tomu nejlepšímu vybavení k účasti na turnaji, kde lidé kvůli postavení obětují vše. Zdokonaluj své schopnosti, porážej nepřátele a získávej spojence, aby sis vydobyl slávu. Rychle si uvědomíš, že cesta za slávou je pouhý začátek a staneš se součástí spiknutí s cílem získat moc a dosáhnout pomsty.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 7976
299 Kč
Dying Light 2 Stay Human Bloody Ties - PC
Neohodnoceno

Dying Light 2 Stay Human Bloody Ties - PC

 

Už je to 15 let, kdy lidstvo prohrálo bitvu s virem.

V nemilosrdném infikovaném světě existuje poslední velká lidská osada, uvržená do moderní doby temna. Během dne se po ulicích toulají banditi, frakce a hladovějící přeživší, kteří loví zbytky – anebo někoho, komu by je sebrali, podle potřeby i násilím. V noci ze svých temných úkrytů vylezou infikovaní, aby řádili a lovili živé.

Jste Aiden Caldwell, infikovaný přeživší. Díky mimořádné hbitosti a brutálním bojovým schopnostem jste v tomto nebezpečném světě silný spojenec a cenná komodita. Můžete vykonat věci jako nikdo jiný a vstoupit na místa, kam se nikdo neodváží. Díky svým jedinečným dovednostem máte moc stát se hybatelem změn v této rozkládající se metropoli.

Osud města je ve vašich rukou.

VAŠE ROZHODNUTÍ, VÁŠ SVĚT - Musíte činit těžká rozhodnutí a drsné oběti, zatímco budete rozhodovat o osudu společnosti na pokraji zhroucení. Vaše volby budou mít obrovský dopad na celé městské čtvrti a odkryjí nová území a oblasti, které budete moct prozkoumat.

MIMOŘÁDNÁ HBITOST A BRUTÁLNÍ SOUBOJE - Na své cestě od skromných počátků po člověka oplývajícího velkou mocí máte bezprecedentní svobodu pohybu po celém městě, který plynule přechází v brutální souboj z pohledu první osoby.

MODERNÍ DOBA TEMNA - V zoufalém městě, kde je zdrojů a energie poskrovnu a důvěra ve vládnoucí osoby je v troskách, se lidstvo vrátilo do doby temna. Civilizace je pryč, ale relikvie stále zůstávají. Toto je násilný, divoký a krutý svět – a totéž platí i o jeho obyvatelích.

INFEKCE SE VYVINULA - Infekce se vyvinula a nyní je citlivější na ultrafialové světlo. Společnost existuje v relativním bezpečí slunečního svitu, zatímco se infikovaní schovávají ve stínech budov. V noci se infikovaní volně toulají po ulicích, hledají kořist a představují příležitost prozkoumat za dne nepřístupné oblasti města.

KOOPERACE PRO 2-4 HRÁČŮ - Zahrajte si celou kampaň v kooperaci až pro čtyři hráče. Pořádejte vlastní hry nebo se přidávejte k ostatním a sledujte, jak jejich rozhodnutí dopadly jinak než ta vaše a jak se svět, který utvořili, liší od toho vašeho.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, RPG
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: