Dying Light Ultimate Survivor Bundle - PC

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 4330
80 Kč
Dying Light Ultimate Survivor Bundle - PC
Neohodnoceno

Dying Light Ultimate Survivor Bundle - PC

Ultimate Survivor Bundle

Postavte svého pozůstalého s nejlepšími zbraněmi a zbraněmi v Harranu tím, že hozměníte na Ninja, Secret Agent nebo Urban Explorer. Vystrojte čtyři extrémně silné nástroje zničení a přimějte infikované na zcela novou úroveň. Uchopte všechny tyto bonusy v herních předmětech najednou.

 

Buzz Killer Weapon Pack

Kámen s ostnatým drátem kolem hlavy a pracovní píly na každé z jeho konců. Zvláště efektivní proti velkým, obrněným nepřátelům, které snadno oddělují jejich pokovování. Máte-li potíže s bojem s Demolishers, Buzz Killer bude nyní krátkou práci s nimi.

 

Noční klub Weapon Pack

Ocelová trubka spojená s žhavicí trubkouchráněnou kovovým pláštěm. V noci trubka bliká a dává slabé osvětlení. Ale pokaždé, když vyrazíte na kritický zásah, zkumavka vytváří krátký, ale bolestně jasný záblesk, který zablokuje všechny nepřátele v dosahu a jejich provedení je pouhým formalitám.

 

Lakárna Weapon Pack

Improvizovaná zbraň připomínající hrabání, ale rozhodně mnohem smrtící. Jeho dlouhý robustní hřídel je korunován hrotemšesti drcených čepelí, které hluboko prořezávají do nepřátelského masa. S Lacerator můžete provádět široké houpání, které se bolestivě zranění více cílů najednou!

 

Konstabilní zbraňový balíček

Constable je tvrdý policejní obušok zabalený v elektrifikovaném ostnatém drátu.Jako by to nestačilo, je to špičatá hlava, která generuje výbojky podobné plazmatu - elektricky řídil ty, kteří se odvážili přijít příliš blízko.

 

Ninja Outfit

Dejte masku japonského vraha a promíchejte do stínu karanténní zóny.

 

Urban Explorer Outfit

Připravte se hlouběji do džungle města sochrannou vestou, kolenami a robustnímibotami.

 

Zvláštní agentové oblečení

Šaty ve stylu a eleganci, jak rozkládátezombie ve fontánech krve

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, Hororová
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: