EA PLAY (EA ACCESS) - 12 MĚSÍCŮ PŘEDPLATNÉ - XBOX ONE

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

xboxlive  Xbox Live - Aktivace

Nezískáte jen hru. S předplatným EA Play toho k vaší hře získáte ještě více. Členové získají více odměn, exkluzivní obsah a neomezený přístup k dalším oblíbeným titulům pro Xbox One v rámci EA.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (3 ks)
Kód: 1413
679 Kč –13 % 589 Kč
EA PLAY (EA ACCESS) - 12 MĚSÍCŮ PŘEDPLATNÉ - XBOX ONE
Neohodnoceno
pfyGHmIGzrc94HrLqGo5nRHMk tuvUMHnvFrsI0Je0U 350x200 1x 0
Doprava zdarma 679 Kč –13 %

Nezískáte jen hru. S předplatným EA Play toho k vaší hře získáte ještě více. Členové získají více odměn, další exkluzivní obsah a neomezený přístup k dalším oblíbeným titulům.

•Získejte ještě více z her, které máte rádi, díky výzvám jen pro členy a odměnám ve hře. Posuňte svoje oblíbené tituly na další úroveň díky obsahu pro členy, jehož prostřednictvím vyniknete před konkurencí.

•S předplatným EA získáte okamžitý přístup ke kolekci nejoblíbenějších her pro Xbox One. Navíc si můžete vybírat z nově vydaných verzí her – tedy ne z beta verzí nebo ukázek – a pokud se rozhodnete pro jejich nákup, vámi dosažený pokrok se přenese.

•Členové obdrží 10% slevu při digitálních nákupech v rámci EA pro Xbox One, a to včetně kompletních her, předplatných řady, DLC a dalších položek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní kupony
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Xbox One

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: