F1 2023 - Xbox One / Xbox Series X|S

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem - dodání 1 hodina (>5 ks)
Kód: 91OBN2
1 050 Kč
F1 2023 - Xbox One / Xbox Series X|S
Neohodnoceno

F1 2023 - PC

Nová kapitola ve vzrušujícím příběhovém režimu „Braking Point“ přináší vysokorychlostní drama a soupeření. Závoďte na nových okruzích v Las Vegas a Kataru a získejte odměny a vylepšení ve světě F1. Do závodů navíc promluví další prvek, kterým jsou červené vlajky. Při červené vlajce se zastaví závod, například při velké havárii nebo nebezpečných povětrnostních podmínkách, a monoposty se vrátí do boxů.  

Jezděte ve vozech roku 2023 s oficiální sestavou F1 s 20 oblíbenými závodníky a 10 týmy. Vytvořte si svůj tým snů a závoďte o vítězství v režimu My Team Career Mode, soutěžte na rozdělené obrazovce nebo v rozšířeném multiplatformním multiplayeru.

F1 2023 Reviewed: Codemasters new game a huge step forward in fun : PlanetF1

Novou možností při nastavení závodu bude délka 35 %. Ta má představovat dokonalou rovnováhu mezi krátkými a dlouhými variantami závodu, přičemž se stále dodržuje pravidlo povinných zastávek v boxech.  

Závodní tým Konnersport Butler F1

Příběh se zaměřuje na Konnersport Butler F1 Racing Team – nový fiktivní tým na startovním postu – a zahrnuje sezóny F1 2022 a 2023. Vycházející mladá hvězda Aiden Jackson je v rozporu se svým odvážným a arogantním spoluhráčem, veteránem, Devonem Butlerem. Když je jejich budoucnost ohrožena osobní záležitostí, Devonova sestra a nedávná šampionka F2® Callie Mayer vstupuje do hry.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox
Žánr: Simulátory, Závodní
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Origin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: