Fallout 4 Automatron

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Rozšiřující balíček do hry přináší novou dějovou linku v podobě boje proti hordám robotů, kteří na rozkaz zvráceného Mechanika sužují pustinu a teorizují Commonwealt. Fallout 4 Automatron přináší další zajímavé prvky, které celou hru obohatí o nové zážitky a hlavně možnosti. 

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 2091
150 Kč
Fallout 4 Automatron
Neohodnoceno

Fallout 4 Automatron

Rozšiřující balíček do hry přináší novou dějovou linku v podobě boje proti hordám robotů, kteří na rozkaz zvráceného Mechanika sužují pustinu a teorizují Commonwealt. Fallout 4 Automatron přináší další zajímavé prvky, které celou hru obohatí o nové zážitky a hlavně možnosti. Jak by se vám líbilo postavit si vlastní armádu robotů? Komu by se to nelíbilo, díky přídavku Automatron je to možné. Největší devizou tohoto DLC je stavba vlastního robota od samotného počátku, po výběr zbraně či zda bude mít dvě, tři nohy. Nezůstane pouze u stavby robota, jako společníka, ale také možnosti stavět roboty pro vaše osady, které jste založili. Právě roboti budou chránit vaše osady před nájezdy a nebezpečnou faunou, která dokáže roztrhat celou vesnici.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: