Far Cry 4 Season Pass - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

Uplay-icon uPlay - Aktivace

Season Pass odemkne všechny následující DLC ke hře Far Cry 4. Pro aktivaci je vyžadována základní hra Far Cry 4! The Syringe: Nenechte vzácný recept padnout do rukou Pagan Mina a jeho přívrženců! Mise pro singleplayer i kooperaci.

Far Cry 4 navléká na starou známou kostru množství nových prvků, se kterými vývojáři odvedli kus opravdu poctivé práce. Vašim cílem je ve stínu majestátních hor rozprášit popel zesnulé matky, jenže problémy na sebe nenechají dlouho čekat.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 976
379 Kč –34 % 250 Kč
Far Cry 4 Season Pass - PC
Neohodnoceno
far cry 4 season pass cover
379 Kč –34 %

Far Cry 4 Season Pass

Speciální balíček bonusového obsahu, který přinese nové výzvy a další hodiny skvělého hraní jak pro singleplayerové hraní, tak i pro Co-op režim s kamarádem a dokonce i online zápasy pro oblíbený multiplayer. Zahrnuty jsou speciální mise s názvem The Syringe, Escape from Durgesh Prison, Hurk Deluxe Pack, Overrun a Valley of the Yetis. Vyzkoušejte si tvrdý, nelítostný život v horských průsmycích a setkejte se s obávaným a nepolapitelným horským mužem, známým pod přezdívkou Yetti. Vyžaduje pro spuštění originální základní hru.

  

Far Cry 4

Boj proti diktátorovi

Hlavní roli ve hře ztvárňuje postava jménem Ajay Ghale. Jeho poslání, respektive váš úkol? Splnit poslední přání své matky, která zemřela na rakovinu - vydat se do Kyratu, země v oblasti Himalájí zmítané občanskou válkou, a svrhnout režim represivního samozvaného krále a diktátora Pagana Mina.
 
Boj proti diktátorovi
 
 

 

Prozkoumejte Himaláje

Hra vás pohltí expanzivním otevřeným světem z pohledu první osoby. Taje a krásy himalájského regionu nabývají dechberoucího a exotického charakteru. Průzkum horského světa, kde na každém rohu číhá nebezpečí a nepředvídatelné události, si prostě užijete. Mimochodem, skrz Far Cry franchise lze vytvářet vlastní mapy a sdílet je s ostatními.
 
Prozkoumejte Himaláje

Nepřátelé všeho druhu

Během vaší mise se budete protloukat rozmanitou krajinou od bujných lesních porostů po bílé vrcholky Himalájí. Na cestě narazíte na krvežíznivé leopardy, nosorožce, černé orly nebo jezevce. Na druhou stranu - svoji sílu můžete demonstrovat tím, že se proti nepřátelským živlům vytasíte například s šestitunovým slonem.
 
Nepřátelé všeho druhu
 

Široké spektrum zbraní

K dispozici máte opravdu slušný počet vozidel a arzenál zbraní, a to od pušek po molotovy, granáty, miny a C4ky. Ba co víc, není problém je umístit na zmíněná auta a slony. Suma sumárum, ať už se před vámi objeví kdokoliv či cokoliv, budete připraveni zasáhnout.
Široké spektrum zbraní

Hrajte s kamarády

Far Cry zprostředkovává zážitek i pro více hráčů zároveň. Nabízí totiž režimy multiplayer a kooperace. Díky tomu Kyrat prozkoumáte spolu s vašimi známými a přáteli. Co se týče kooperace, tak v tomto případě bude druhý hráč plnit vedlejší úkoly, jako například osvobozování zajatců nebo zabírání stanovišť.
Hrajte s kamarády

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, FPS
Typ distribuce: elektronická
Platforma: uPlay

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: