Far Cry New Dawn - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

Uplay-icon uPlay - Aktivace

Far Cry New Dawn je akční first-person střílečka od společnosti Ubisoft, která je příběhovým pokračováním Far Cry 5. Děj se odehrává v americkém Hope Country, 17 let po jaderné válce. Zpustošená oblast se konečně začíná zotavovat z útoku a postupně začíná zakládat novou komunitu. Jejich snaha je však ohrožena skupinou Highwaymen, která obyvatele okrádá a vraždí. Vůdci této skupiny jsou dvojčata Mickey a Lou, která budou během hry vaším hlavním cílem. Pochopitelně nebude tak jednoduché se k nim dostat, a budete se tak muset probít přes zástupy jejich stoupenců. Ve hře se můžete těšit na mnoho prvků a vybavení z předchozího dílu. Objeví se zde ale samozřejmě i další, zcela nové zbraně a předměty.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 932
499 Kč –55 % 220 Kč
Far Cry New Dawn - PC
Neohodnoceno
far cry new dawn cover
499 Kč –55 %

Pestrobarevný zážitek

Jelikož se děj odehrává 17 let po jaderné válce, půda se již z útoku vzpamatovala a nejen v lesích se můžete těšit na smyslně zbarvené rostliny a stromy. Obecně je celá hra ve srovnání s předchozími díly z pohledu barevného podání mnohem více veselá a živá, což ve spojení s krásnou grafikou jen dokazuje, že konkurence se podobným výsledkům bude rovnat jen velmi těžko.
Pestrobarevný zážitek

Prozkoumávání okolí

Jako v předchozích dílech vám bude nabídnut otevřený svět, který budete hodiny a hodiny zkoumat. Při těchto expedicích se můžete setkat i s nejrůznějšími, méně či více přátelskými zástupci místní fauny. Když už budete u těch expedic, neváhejte vyzkoušet i speciální mód Expedice, který nabízí možnost navštívit i řadu dalších míst po celých Spojených Státech.
Prozkoumávání okolí

Nemilosrdný boj

Opět budete mít na výběr, zda nepřátele zneškodníte postupně a potichu, hezky jednoho po druhém, nebo se bezhlavě vrhnete sami proti celé skupině. Vývojáři mají pochopení pro oba způsoby průchodu hrou, a vy tak získáte například možnost sestrojit si vrhač pil, který proti nepříteli vystřelí roztočený kotouč z pily, nebo pro tišší zneškodnění využít svého věrného čtyřnohého přítele. Kreativitě se zkrátka meze nekladou.
Nemilosrdný boj

Nejste v tom sami

Proti přesile nepřátel nebudete naštěstí sami. Hrstka obyvatel se nebojí postavit na vaši stranu a při plnění úkolů vám pomůže například Hurk a mnoho dalších statečných spojenců. Pokud však dáváte přednost živým spoluhráčům na síti, nezoufejte, protože stejně jako v předchozích dílech je zde podporován online kooperativní režim dvou hráčů.
Nejste v tom sami

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, FPS
Typ distribuce: elektronická
Platforma: uPlay

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: