Farming Simulator 19: Platinum Expansion

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Pokud jste náruživí hráči a vášniví farmáři, je právě pro vás připravena prémiová verze s označením Platinum. Ta nabídne mnoho nových licencovaných produktů od společnosti CLAAS. Těšit se tak můžete na více než 35 kusů nových vozidel, harvestorů a dalšího vybavení. Rozšíření, je třeba vlastnit základní hru Farming Simulator 19 na platformě Steam.
 
Dostupnost Skladem - dodání 1 hodina (>5 ks)
Kód: 4207
350 Kč
Farming Simulator 19: Platinum Expansion
Neohodnoceno
cGzcjNHIhizKXH9o93OArOyRErIUoQWEO49K agUnkI 350x200 2x 0
Doprava zdarma

Kompletně přepracovaný herní engine

Díky mnoha úpravám, kterými autoři strávili nespočet hodin, se můžete těšit na tu doposud nejhezčí grafiku. Nový pohled a možnost prozkoumávat okolí vám nabídne vyjížďka na koni. Někdy je hra dokonce tak detailní, že dokážete už na první pohled rozeznat plast od obarveného železa.
Kompletně přepracovaný herní engine

Nové funkce a plodiny

Hra se stává ještě realističtější díky novým aktivitám, které lze na farmě vykonávat. Můžete jezdit kombajnem či traktorem, chodit se starat o zvířectvo a domácí mazlíčky a k večeru se na svém hnědákovi můžete vydat prozkoumávat všechny kouty svého rozsáhlého panství.
Nové funkce a plodiny

Rozšířená nabídka

Kromě přidávání nových aktivit a zvířat samozřejmě došlo také k rozšíření stávajících kategorií. Ve hře je tak na výběr z více než 300 autentických vozidel a dalších zemědělských strojů. Na výběr jsou také nové lokality, ve kterých budete svoje panství spravovat. Můžete si tak svoji farmu založit jak v srdci Evropy, tak i o několik tisíc kilometrů dále v Severní Americe.
Rozšířená nabídka

Platinum verze

Pokud jste náruživí hráči a vášniví farmáři, je právě pro vás připravena prémiová verze s označením Platinum. Ta nabídne mnoho nových licencovaných produktů od společnosti CLAAS. Těšit se tak můžete na více než 35 kusů nových vozidel, harvestorů a dalšího vybavení.
Platinum verze
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: