Forza Motorsport 7 - PC/Xbox One

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

xboxlive  Xbox One - Aktivace

storemicrosoft Microsoft Store

Fanoušci okruhového závodění mohou zajásat. V tomto díle série se dočkáte skvělé kampaně, široké nabídky aut, úžasného pocitu z jízdy a dechberoucího vizuálního zpracování.

 
Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny
Kód: 609
900 Kč
Forza Motorsport 7 - PC/Xbox One
Neohodnoceno
forza motorsport 7
Doprava zdarma

FORZA MOTORSPORT 7

Chopte se vedení a zažijte krásu i nebezpečí automobilových závodů. Pumpujte skutečný adrenalin ve skutečném rozlišení. Máte příležitost vybírat z více než 700 automobilů světových značek. Nepodceňte ale počasí, může vás zastihnout prudký déšť, zvětšující se kaluže nebo omezená viditelnost. Vybíráte z více než třiceti slavných prostředí, která mají dynamické podmínky, proměňující se při každém závodu. Hra přináší nové ligy, vylepšený divácký režim i spolupráci se slavnými partnery, proto je výbornou zábavou pro hráče i diváky.

OPRAVDOVÝ ADRENALIN V DECHBEROUCÍM ROZLIŠENÍ

Hra je od základů přestavěna, tak aby se mohla pyšnit rozlišením UHD. Díky 60ti snímkům za sekundu bude herní zážitek skutečně realistický a nepřerušovaný.


ŠIROKÁ NABÍDKA AUT

Vyberte si auto podle svého vkusu. V nabídce je více než 700 automobilů, mezi nimiž najdete mimo jiné největší sbírku vozů Ferrari, Lamborghini a Porsche.


MĚNÍCÍ SE POČASÍ NA TRATI

U venkovních závodů má počasí na výsledný průběh zásadní vliv. Proto by vás neměl zaskočit prudký déšť, zvětšující se kaluže ani omezená viditelnost. Dynamické počasí pro vás bude opravdovou zkouškou odvahy a skutečně otestuje vaše dovednosti za volantem.

ATRAKTIVNÍ PRO HRÁČE I DIVÁKY

Díky novým ligám může závodit každý. Dostalo se i na vylepšení diváckého režimu. Podařilo se sjednat propojení se službou Mixer i spolupráci se slavnými partnery, jako je Porsche. Díky tomu je Forza 7 unikátním závodním e-sportem, který potěší hráče i diváky.

PILOT NA MÍRU VAŠÍ OSOBNOSTI

Není důležité jen auto, nesmíme zapomenout na osobu pilota. Vzhled je možné přizpůsobit díky mnoha dostupným kombinacím vybavení řidiče. Desetiletí závodní historie i populární kultury se přetavily do stovek možností, jak definovat osobnost pilota.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Simulátory, Závodní
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: