Vážení zákazníci, mnohokrát se Vám omlouváme za případné vzniklé prodlevy v odeslání/vrácení objednávek, vzniklé kvůli technické odstávce. Předem Vám děkujeme za strpení na dokončení údržby a doručení produktů.

Hearts of Iron 4: La Résistance - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

La Résistance přidává tajné agenty, špionážní mise a nové možnosti pro hnutí odporu k Hearts of Iron IV, populární strategické hře od Paradox Development Studio. Pošlete agenty do nebezpečného území,abyste dešifrovali nepřátelská tajemstvínebo připravili půdu pro vaši invazi tím, že podporujete spolupracovníky, kteříbudou šťastní z jakéhokoli vkusu moci. Rozšíření do hry Hearts of Iron 4, je nutné vlastnit hlavní hru.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (3 ks)
Kód: 4208
210 Kč
Hearts of Iron 4: La Résistance - PC
Neohodnoceno

Hearts of Iron 4: La Résistance - PC

La Résistance přidává tajné agenty, špionážní mise a nové možnosti pro hnutí odporu k Hearts of Iron IV, populární strategické hře od Paradox Development Studio. Pošlete agenty do nebezpečného území,abyste dešifrovali nepřátelská tajemstvínebo připravili půdu pro vaši invazi tím, že podporujete spolupracovníky, kteříbudou šťastní z jakéhokoli vkusu moci.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Strategie, Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam
Nevyplňujte toto pole:
nespokojený 8.11.2023 23:28
nedostal jsem svůj klíč už na něj čekám více než den.
Odpovědět