HITMAN 2 - Expansion Pass

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Rozšiřte své zkušenosti s HITMAN 2 pomocí Expansion Pass a získejte okamžitý přístup k novým umístěním karantény, mapám Sniper Assassin, speciálním přiřazením asadám přizpůsobení. Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru HITMAN 2 v platformě Steam!

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 2041
250 Kč
HITMAN 2 - Expansion Pass
Neohodnoceno

HITMAN 2 - Expansion Pass

Rozšiřte své zkušenosti s HITMAN 2 pomocí Expansion Pass a získejte okamžitý přístup k novým umístěním karantény, mapámSniper Assassin, speciálním přiřazením asadám přizpůsobení.

Veškerý obsah z HITMAN 2 Expansion Passje nyní k dispozici a obsahuje:

• Dvě nová pískoviště: New York (The Bank) a Haven Island (The Resort)

• Dvě nové mapy Sniper Assassin: Hantu Port a Sibiř

• Čtyři nové speciální úkoly

• Sada zimních sportů, obsahuje oblek ačtyři předměty.

Hitman 2

Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč exotickými lokacemi ve hře HITMAN 2. Sluncem zalité ulice nebo temné a nebezpečné deštné lesy - před smrticím zabijákem s krycím jménem Agent 47 není úniku. Převezměte roli obávaného Agenta 47 a ponořte se do nekompromisního a vzrušujícího špionážního příběhu HITMAN 2. Vaším úkolem bude eliminovat nepolapitelný cíl s krycím označením Shadow Client a zničit jeho milice. Poté, co odhalíte skutečnou identitu svého cíle a dojdete pravdy ohledně daleké minulosti samotného Agenta 47, nebude už nic jako dřív...


Klíčové prvky: Svět je tvé zbraň - Využívejte okolní prostředí ke svému prospěchu a proveďte tak perfektní zabití za aplikace mnoha technik - plížení, sabotáž nebo tvrdá síla - a proměňte svou kreativitu ve smrtící zbraň.Nemilosrdný svět nájemných vražd - HITMAN 2 nabídne zcela novou příběhovou kampaň, nové mise, nedostižné cíle (Elusive Targets) a volnější živoucí obsah, který hráčům umožní otestovat nové způsoby zabijácké kreativity.Nové herní módy - Představujeme nové módy a nové způsoby, jak si hru HITMAN užít společně s Vašimi přáteli, jako je například kooperační mód Sniper Assassin.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: