Iron Harvest: - Operation Eagle (DLC)

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

“Iron Harvest – Operation Eagle” is the new expansion to the critically acclaimed world of Iron Harvest set in the alternate reality of 1920+. War never ends… In the aftermath of The Great War, the world is in chaos and borders are being redrawn. Usonia wants to make the 20th century “America’s Century” while an old enemy in the shadows tries to seize power.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 2126
100 Kč
Iron Harvest: - Operation Eagle (DLC)
Neohodnoceno

Iron Harvest: - Operation Eagle (DLC)

 

“Iron Harvest – Operation Eagle” is the new expansion to the critically acclaimed world of Iron Harvest set in the alternate reality of 1920+. War never ends… In the aftermath of The Great War, the world is in chaos and borders are being redrawn. Usonia wants to make the 20th century “America’s Century” while an old enemy in the shadows tries to seize power.Experience a full new Iron Harvest campaign in single player or side-by-side in co-op in 7 challenging missions with over 25 minutes of new cinematics and dozens of new allies and enemies.The American Union of Usonia stayed out of the Great War and became an economic and military powerhouse, unnoticed by Europe’s old elites. Usonia could become a beacon of hope for the oppressed, bringing freedom and justice to everyone, or it could succumb to the temptations of power and become a new empire, ruling with an iron first. The addon features the new faction “Usonia”, the 1920+ version of the US. More than 30 new infantry units, mechs and buildings for these factions.Take to the sky and conquer the world with the introduction of new airship units for all factions. These early flying machines come in different classes, from the agile sky bike to the colossal battleship of the Usonian hero Admiral Mason, traversing any terrain and sending death from above. The bravest of men become Paratroopers who perform dangerous missions behind enemy lines. Adapt your strategies and prepare your defenses with new anti – air mechanics for all Iron Harvest factions!

 

Iron Harvest - PC

Iron Harvest je real-time strategie (RTS) zasazena do alternativní historie dvacátých let 20. století, těsně po konci Velké války. Ve hře ovládáte obří dieselpunkové mechy v epické kampani pro jednoho hráče či kooperativní kampani, stejně jako intenzivní souboje v multiplayer. Žánr RTS dlouho čekal na další přírůstek a Iron Harvest může vyplnit mezeru ve stratégově srdci.

 

KLASICKÁ STRATEGIE REÁLNÉHO ČASU JE NEJLEPŠÍ

Veďte desítky různých typů jednotek do bitvy, pečlivě využijte krytí a odstřelte celé budovy na kusy. Udělejte si čas a přijďte s plánem, který umožní širokou škálu taktik. Mechs. Máme mechy. Hodně z nich.

 

 

SILNÉ KAMPAŇE PRO JEDNOTLIVÉHO HRÁČE & PŘÍBĚH

Zažijte epický zastřešující příběh, který zahrnuje více než 20 misí ve třech kampaních. Připojte se k devíti charismatickým hrdinům a jejich brutálním společníkům v jejich dobrodružstvích po celé Evropě. Spojte se s kamarádem a společně zvládněte všechny kampaně v kooperaci.

 

 

JSTE JEDINÝM V PLNÉ KONTROLĚ

Ovládejte tři různé frakce s více než 40 typy jednotek a 9 hrdiny s jedinečnými schopnostmi. Nastavte si potyčky a zápasy pro více hráčů, jak chcete. Nakonfigurujte si své osobní herní rozhraní a vyberte své oblíbené ovládací prvky vstupu.

 

 

INTENZIVNÍ COOP & KONKURENČNÍ BOJ PRO VÍCE HRÁČŮ

Konkurenční multiplayer s žebříky, hodnocenými zápasy a ligami. Vyberte si ze široké nabídky potyček a výzev, které můžete hrát v singleplayeru a coopu.

 

 

VYBUDUJTE A POSILNĚTE VÁŠ ZÁKLAD

Dobýt zdroje, postavit svou základnu a umístit opevnění, abyste chránili svou produkci a výzkum jednotek.

 

PO UVOLNĚNÍ JE ŽIVOT

Připravte se na bezplatné DLC a pravidelné aktualizace po vydání.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Strategie
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: