Jurassic World Evolution: Claire’s Sanctuary - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Dodatek pro hru Jurassic World Evolution. Čas se krátí! Kdysi spící Mount Sibo hrozí, že může kdykoliv dojít k erupci kvůli čemuž může dojít zpět k vyhynutí dinosaurů z Isla Nublara. Vydejte se do akces bývalou správkyni Jurského světa, Claire Dearingovou, a společně na této záchranné misi zachraňte tyto velkolepá stvoření. Ke hraní je třeba mít zakoupenu hru Jurassic World Evolution.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 4364
200 Kč
Jurassic World Evolution: Claire’s Sanctuary - PC
Neohodnoceno

Jurassic World Evolution: Claire’s Sanctuary - PC

Čas se krátí! Kdysi spící Mount Sibo hrozí, že může kdykoliv dojít k erupci kvůli čemuž může dojít zpět k vyhynutí dinosaurů z Isla Nublara. Vydejte se do akces bývalou správkyni Jurského světa, Claire Dearingovou, a společně na této záchranné misi zachraňte tyto velkolepá stvoření.

Zatímco je vyvíjen tlak na evakuaci dinosaurů, postihuje je záhadná nemoc a brání tak jejich transportu do bezpečí. Najděte příčinu této nemoci, podejte účinnýlék a pošlete dinosaury do bezpečí nového domova.

Vedle nové kampaně představuje JurassicWorld Evolution: Claire's Sanctuary všechny nové struktury, rysy a tři nové dinosaury - Albertosaurus, Euoplocephalus aOuranosaurus - přináší na vaše ostrovy nové výzvy.

Nové funkce paleobotanů a nové skleníkové zařízení vám umožní zkoumat a vyvinoutvyhynulé druhy rostlin pro výběry dinosaurů a z terénu „Jurassic Tour“ pro návštěvníky parku je možné vypravit z vlastní nové budovy novou jízdu kamionem „Jurassic Tour“.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: