Just Cause 3 - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Akční hra plná destrukce, kde bude vaším úkolem jako odvážný Rico Rodriguez svrhnout přísného a nelítostného diktátora Di Ravellu, který sužuje hrdinovo rodné město Mediterranean a jeho okolí. Pro své podniky vedoucí k narušení moci nepřítele budete mít otevřený svět, který čítá okolo 400 čtverečních mil a tak bude neustále možné objevovat skryté lokace vhodné pro začátek další fáze odboje.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 1954
110 Kč
Just Cause 3 - PC
Neohodnoceno

Just Cause 3 - PC

Odehrávající se několik let po Just Cause 2, hrajete opět za Rica Rodrigueze, který se vrací do své rodné země. Zde však zjistí, že jeho domov ovládl krutý diktátor Di Ravello. Od této chvíle se rozvíjí speciální druh devastace, který zvládne vyvolat jenom Rico.

Připravte se na více než 400 čtverečních mil naprosté svobody. Od oblohy, až po mořské dno budete, díky obrovskému arzenálu zbraní, vybavení a vozidel, rozsévat chaos těmi nejkreativnějšími a nejexplozivnějšími způsoby, jaké si jen dokážete představit. 

Ozbrojte se tedy širokou škálou zbraní od brokovnic a raketometů, až po protitankové zbraně a letecké útoky. Vyberte si z obrovské nabídky různých vozidel jako závodní čluny, tryskáče, vrtulníky, turbem poháněné sportovní vozy nebo superbiky. Všechno je k mání a se vším to bude pořádná jízda.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, Střílečky
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: