Layers of Fears (Remastered)- PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Série, která zanechala stopu ve vyprávění řízených psychologických hororových hrách z pohledu první osoby, se vrací, aby vyprávěla svůj poslední mrazivý příběh v Layers of Fear. obsahuje Layers of Fear a Layers of Fear 2, stejně jako všechna DLC (včetně nového DLC 'The Final Note', které vám poskytne nový pohled na příběh Layers of Fear) a nikdy předtím nevyřčený příběh The Spisovatel, který vše spojí dohromady. Layers of Fear, postavený na Unreal Engine 5, podporuje Ray Tracing, HDR a rozlišení 4K, aby ohromující vizuální efekty a vaše noční můry byly co nejpůsobivější a nejrealističtější.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 7957
519 Kč
Layers of Fears (Remastered)- PC
Neohodnoceno

Layers of Fears - PC

Plátno čeká na poslední tahy štětcem. Jeviště si žádá svého hlavního herce. Román potřebuje svou poslední kapitolu. Je čas čelit svým strachům. Jeden. Poslední. Čas.

Série, která zanechala stopu ve vyprávění řízených psychologických hororových hrách z pohledu první osoby, se vrací, aby vyprávěla svůj poslední mrazivý příběh v Layers of Fear. obsahuje Layers of Fear a Layers of Fear 2, stejně jako všechna DLC (včetně nového DLC 'The Final Note', které vám poskytne nový pohled na příběh Layers of Fear) a nikdy předtím nevyřčený příběh The Spisovatel, který vše spojí dohromady. Layers of Fear, postavený na Unreal Engine 5, podporuje Ray Tracing, HDR a rozlišení 4K, aby ohromující vizuální efekty a vaše noční můry byly co nejpůsobivější a nejrealističtější.Vrstvy strachu: Vytvořte svůj Magnum Opus
„Jediná vzácná věc, po které jste kdy skutečně toužili... DOKONČTE TO.“

Prozkoumejte viktoriánské sídlo pokryté uměleckými díly jako Malíř, jehož zdravý rozum se drolí a praská stejně jako stará olejová barva na plátně. Projděte se neustále se měnícím domem, abyste našli zásoby potřebné pro své největší mistrovské dílo, a přitom se snažte předběhnout svou minulost.
Inheritance DLC: Face Your Past

„Jednou mi bylo řečeno, že v mé rodině panuje šílenství... Je čas to zastavit.“

Vyprávěno z pohledu The Painter's Daughter, přicházíte hledat odpovědi. Jaká tajemství skrývá tato usedlost? Porozumíš někdy skutečně šílenství, které způsobilo tvému ​​otci? Dokážeš mu někdy odpustit? Dům může obsahovat vše, co potřebujete vědět... pokud dokážete znovu prožít svou minulost.The Final Note DLC: Delve Even Deeper

Zcela nové DLC, jehož cílem je vrhnout více světla na Malíře, jeho múzu a rodinný příběh, The Final Note je vyprávěno z pohledu The Painter's Wife. Tento dodatečný příběh může změnit způsob, jakým vidíte postavy z první hry a také jejich činy.

Layers of Fear 2: Hit Your Marks

„Čas na nikoho nečeká, herci. Neplýtvejte našimi."

Jste hlavním hercem v produkci, která se natáčí na palubě zaoceánského parníku, ale všechno není tak, jak se zdá. Prozkoumejte loď a zjistěte, proč jste byli perfektní pro nejnovější film režiséra (vyjádřený Tonym Toddem). Probudíte se a dostanete jednoduchý příkaz „Jednej“. Ale budeš?

The Lighthouse Chapter: Propojte vrstvy

Vstupte do osamělého a příšerného majáku jako nejnovější protagonista, Spisovatel, a objevte dosud nevyřčený příběh, který spojí celou sérii dohromady. Co vás tam čeká? Jen to budete muset zjistit.Vlastnosti hry:
  • Prozkoumejte znepokojivá prostředí a řešte podivné hádanky, abyste odhalili příběh v srdci tohoto psychologického hororového zážitku z pohledu první osoby.
  • Tři různé příběhy hlavních hrdinů posedlých řemeslem (Malíř, Herec a Spisovatel), které se prolínají tak, aby vytvořily skutečně pohlcující zážitek a poutavý příběh.
  • Vše v sérii Layers of Fear, včetně všech DLC, takže můžete najít odpovědi, které chcete.
  • Nová zbrusu nová základní mechanika, která bude představena ve hře Layers of Fear a jejím pokračování, a také další funkce, takže všechny kapitoly a příběhy se budou hladce prolínat.
  • Layers of Fear, od základů přestavěné v Unreal Engine 5, podporuje Ray Tracing, HDR a rozlišení 4K, aby byl obraz co nejrealističtější.
  • Nový systém Lumen nabízí nejpůsobivější a nejintenzivnější hororový zážitek.
  • Strašidelně krásný soundtrack od vysoce uznávaného a cenami ověnčeného skladatele Areka Reikowského. Složil hypnotické skóre, které dodává hře další vrstvu napětí a nechá vás na kraji vašeho sedadla.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: