LEGO Indiana Jones: The Original Adventures - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Lego Indiana Jones 2: Adventure Continous - LEGO® Indiana Jones 2: The Adventure Continues spojuje zábavu a kreativní stavění z kostek LEGO s nápady, odvahou a non-stop odvážnou akcí s nejznámějšími filmovými hrdiny. S jedinečností a vtipem zpracovává všechny filmy s Indiana Jonesem - poprvé včetně posledního filmu Indiana Jones a Království křišťálové lebky – LEGO Indiana Jones 2 sleduje eskapády Dr. Jonese od džunglí Jižní Ameriky až po ruiny v Peru a ještě dál.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 4252
110 Kč
LEGO Indiana Jones: The Original Adventures - PC
Neohodnoceno

LEGO Indiana Jones: The Original Adventures - PC 

Po Hvězdných válkách si vývojáři z Traveller’s Tales vzali na paškál i dobrodružství slavného archeologa.

Stejně jako u LEGO Star Wars her jde o akční adventuru, která humorným způsobem představuje všechny důležité momenty prvních třech filmů s Harrisonem Fordem coby Indiana Jonesem (Indiana Jones a Dobyvatelé ztracené archy, Indiana Jones a Chrám zkázy, Indiana Jones a Poslední křížová výprava). Každý z filmů je ve hře rozdělen do šesti kapitol. V každé z nich se chopíte jedné z několika Lego postaviček. Nejčastěji jí bude Indy, který má svůj bič umožňující si přitáhnout vzdálené objekty, ale i jiné postavy mají své unikátní vlastnosti, které pro postup do další úrovně nebo objevení bonusových míst mohou být kritické. Tak například ženské postavy skákají do větší výšky, mechanici jsou schopni opravovat přístroje a kopáči vykopávat poklady. Stejně jako v ostatních Lego hrách Traveller’s Tales, i zde je možné kdykoliv stisknutím klávesy přibrat kamaráda do kooperativního módu. Taktéž za smrt nejste kromě ztráty bodů nijak penalizováni. Jediným výraznějším rozdílem oproti LEGO Star Wars je tak větší důraz na hádanky, které jsou ovšem přiměřeně těžké tak, aby je zvládlo vyřešit i dítě.

O rok později vyšlo pokračování Lego Indiana Jones 2: The Adventure Continues

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: