Life is Strange Complete Season (Episodes 1-5)

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Kompletní edice netradiční pětidílné adventurní série. Hlavní hrdinkou hry je mladá studentka fotografie Max Caulfield. Max náhodou zjistí, že dokáže přetáčet čas a zachrání tak svoji nejlepší kamarádku od jisté smrti. Tím se rozehrává neuvěřitelně emotivní příběh, který vás zaručeně nejednou překvapí.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 1856
540 Kč
Life is Strange Complete Season (Episodes 1-5)
Neohodnoceno

Life is Strange Complete Season (Episodes 1-5)

V tomto prvním díle hrajete příběh Max Caulfield. Fotografka, která dokáže přetáčet čas a zachraňovat život své kamarádky Chloe Price. Tento pár bude následně vyšetřovat záhadné zmizení studentky Rachel Amber. Je to taková černá část Arcadia Bay. Mezitím se musí Max rychle naučit, jak měnit minulost. Někdy to však vede k ne moc hezké budoucnosti, proto musíte být opatrní. Hra je napsaná krásným moderním stylem a celkové zpracování hlavních hrdinů je na vysoké úrovni. S časem si pohrajete a následně budete vědět, jak ho používat. Díky němu vyřešíte i pár logických úloh.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: