McAfee Livesafe 1 zařízení / 1 rok

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

McAfee - Aktivace

Produkt McAfee LiveSafe poskytuje oceněnou antivirovou ochranu a mnohem více, přičemž chrání vaše počítače, mobilní zařízení, a dokonce vaši identitu. Pomáháme vás chránit – takže se můžete soustředit na to, co je pro vás důležité. Je to více než pouhý antivirový software – je to pocit bezpečí.

 

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 6484
351 Kč
McAfee Livesafe 1 zařízení / 1 rok
Neohodnoceno

McAfee Livesafe 1 lic. 1 rok

Produkt McAfee LiveSafe poskytuje oceněnou antivirovou ochranu a mnohem více, přičemž chrání vaše počítače, mobilní zařízení, a dokonce vaši identitu. Pomáháme vás chránit – takže se můžete soustředit na to, co je pro vás důležité.

 

Oceněný antivirus

Chraňte se před viry a hrozbami pomocí online a offline ochrany.

 

Ochrana různých zařízení

Chraňte počítače PC, počítače Mac, chytré telefony a tablety pomocí jednoho předplatného.

 

Mnohostranná ochrana soukromí

Získejte převahu nad zloději digitální identity prostřednictvím ochrany nebo skartování citlivých souborů a dalších možností.

 

Oceněné zabezpečení internetu

Více než 500 milionů zabezpečených zařízení, jejich počet stále roste.

 

 

Slouží nejen ochrana proti virům

Mezi našimi řešeními zabezpečení vyniká produkt McAfee LiveSafe tím, že nabízí kombinaci ochrany proti virům a nástrojů a funkcí pro ochranu soukromí a identity vytvořených za účelem vaší ochrany proti všem druhům hrozeb.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: