McAfee MOBILE SECURITY 1 lic. 1 ROK

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

Je navržen tak, aby chránil vaše mobilní zařízení před napadení. To zahrnuje různé viry, trojské koně, spyware a další potenciálně škodlivé programy, které mohou počítačoví zločinci použít k útoku na vaše zařízení za účelem odcizení vašich dat nebo zneužití vašich souborů. Díky funkcím proti krádeži, jako je CaptureCam a přesné umístění zařízení, se vyhýbejte jak digitálním hrozbám, tak hrozbám v reálném životě. Vyfoťte zloděje a e-mailem informujte o aktuálním stavu zařízení.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 6502
167 Kč
McAfee MOBILE SECURITY 1 lic. 1 ROK
Neohodnoceno
11 600x600
Novinka

McAfee MOBILE SECURITY 1 lic. 1 ROK

Ochrana a zabezpečení pro Android

Zařízení Android nebo jakákoliv mobilní zařízení jsou stále zranitelná vůči hrozbám, jako je malware a phishingové podvody. Kyberzločinci mají prostředky a zdroje, aby se na tato kapesní zařízení zaměřili. Malware pro zařízení Android může krást osobní data a fotografie nebo videa, otevírat škodlivé vyskakovací reklamy, způsobovat vybíjení baterie, spouštět nevysvětlitelné poplatky za data, stahovat podezřelé reklamy a přispívat k neustálým pádům aplikací.

V reakci na to může McAfee Security pro Android chránit váš smartphone před těmito mobilními viry a malwarem. Ať už se jedná o placenou nebo bezplatnou bezpečnostní aplikaci, naše sada ochrany obsahuje robustní bezpečnostní skenery, funkce ochrany soukromí a nástroje proti krádeži pro zařízení Android.

Ochrana a zabezpečení pro iOS

Mnozí věřili, že zařízení Apple jsou méně zranitelná vůči malwarovým útokům než jiné typy zařízení. Na iOS zařízeních totiž běží pouze licencované aplikace z App Store. Malware a virové útoky na Apple však nejsou neslýchané. Existuje jen málo případů, kdy se iPhony stanou obětí škodlivých webů, aplikací třetích stran a zpráv iMessage. Kyberzločinci dnes hledají mezery v zabezpečení Applu a snaží se toto zabezpečení zneužít prostřednictvím škodlivých webů a podezřelých zpráv iMessage.

V reakci na to McAfee Security pro iOS poskytuje ochranu proti vznikajícím kyberbezpečnostním hrozbám zaměřeným na ekosystém Apple. Ať už se jedná o placenou nebo bezplatnou antivirovou aplikaci, naše sada ochrany obsahuje nástroje, které potřebujete k ochraně svého zařízení a osobních údajů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: