Vážení zákazníci, mnohokrát se Vám omlouváme za případné vzniklé prodlevy v odeslání/vrácení objednávek, vzniklé kvůli technické odstávce. Předem Vám děkujeme za strpení na dokončení údržby a doručení produktů.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Velký Boss se probral z kómatu přesně devět let po událostech z předchozího dílu Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Nic není jako dřív, velitelství, základna a dokonce i mateřská báze padli a hlavní hrdina Snake začíná hledat nejrůznější odpovědi. Společně se sličnou ostřelovačkou Quiet se vydává čelit nejrůznějším dobrodružstvím.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 1923
148 Kč
Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
Neohodnoceno

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

Sovětská invaze do Afghánistánu dala Studené válce nový rozměr. V roce 1984 se objeví záhadný muž, kterému se říká Snake - legendární žoldák, který byl uklizen do ústraní a udržován v kómatu americkou tajnou službou Cipher. Snake je doprovázen Ocelotem, starým přítelem, který jej zachránil od útoku poté, co se probudil z kómatu.

Snake utekl, ale jeho bývalý parťák Kazuhira Miller je držen sovětskými vojsky v Afghánistánu. Snakova povinnost spočívá v misi o záchranu jeho přítele a navrácení jeho česti. První krok odvety směřuje k Cipheru, jehož činy zabily již tolik Snakových vojáků. Boj zamává celým světem.

To, co začalo Ground Zeros, musí skončit s "V".

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: