Microsoft Xbox Game Pass 6 měsíců

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

xboxlive  Xbox Live - Aktivace

Kupón je možno využít až po vypršení stávajícího předplatného, aktivace na webových stránkách společnosti Microsoft.

Získejte neomezený přístup k více než 100 titulům pro zařízení Xbox. Zahrajte si očekávané nové hry v den jejich vydání.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 121
1 234 Kč
Microsoft Xbox Game Pass 6 měsíců
Neohodnoceno
stažený soubor (3)
Akce Tip
Doprava zdarma

 

Xbox Game Pass 6 měsíců

Získejte neomezený přístup k více než 100 titulům pro zařízení Xbox. Zahrajte si očekávané nové hry v den jejich vydání. Objevte a stáhněte si tituly, které jste si chtěli vždycky zahrát, nebo se vraťte k oblíbeným hrám, jež byste si rádi znovu připomenuli. Každý měsíc je nabídka Xbox Game Pass obměňována o nové tituly, takže budete mít vždy z čeho vybírat.

 

Přes 100 her. Jeden nízký měsíční poplatek

Získejte neomezený přístup k více než 100 titulům pro zařízení Xbox za jeden nízký měsíční poplatek. Každý měsíc jsou přidávány nové tituly, vždy tak najdete něco nového k hraní.

 

Vždy něco nového k hraní, každý si najde to svoje

Zahrajte si očekávané nové hry v den jejich vydání a vyzkoušejte pestrou škálu titulů od aktuálních prodejních trháků po uznávané hry od malých studií.

 

Objevujte a stahujte

Objevte tituly, které jste si chtěli vždycky zahrát, nebo se vraťte k oblíbeným hrám, jež byste si rádi znovu připomenuli. Stáhněte si hry přímo na vaši konzoli a pusťte se do online či offline hraní.

 

Slevy na tituly pro Xbox One

Hry jsou vybírány na základě jejich vysokých hodnocení a zábavnosti. Pokud jste si oblíbili nějaký titul pro Xbox One ze stávajícího katalogu a chce jej vlastnit, můžete si ho pořídit s až 20% slevou (plus 10% sleva na jakýkoli herní přídavek na Xbox One). Každý měsíc je nabídka Xbox Game Pass obměňována o nové tituly, takže budete mít vždy z čeho vybírat. Členství v tomto programu navíc můžete kdykoli zrušit.

 


 

Může být odesláno jako 2x tříměsíční předplatné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní kupony
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: