Minecraft: Story Mode - Adventure Pass - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Adventure Pass zahrnuje přístup ke stažení Epizody šest, sedm a osm. Tyto nové epizody pokračují v příběhu Nové řady kamenů, po Jesse a skupině, když zkoumají nezajímavé světy, které jsou mimo jejich vlastní. Epizoda 6: Portál k tajemství Pokračujíc v cestě přes chodbu portálu, Jesse a posádka se ocitnou v jiném novém světě – jeden zcela okupovaným zombiemi.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 12184
519 Kč
Minecraft: Story Mode - Adventure Pass - PC
Neohodnoceno

Minecraft: Story Mode - Adventure Pass - PC

S včasnou pozvánkou na útočiště v strašidelném panském sídle se ocitnou ve vzrušujícím dobrodružství spolu s proslulými členy komunity Minecraft: Captain Sparklez, Stampy Cat, DanTDM (The Diamond Minecart), LDShadowLady a Stacy Plays! Epizoda 7: Přístup byl odepřen Pokračování v cestě portálu při hledání domova, Jesse a posádka přistál ve světě, který je zcela ovládán PAMA – zlověstným "myslícím strojem", který se rozhodl přikázat všem a všem, aby usilovali o optimální užitečnost a efektivitu.

Vynucení na útěku, abyste se vyhnuli zachycení a asimilaci, budete muset spolupracovat s novým spojencem, abyste porazili poškozený počítač a osvobodili obyvatele, které zotročil. Episode 8: Cesta konce cesty? Když Harper vede je do světa Starých stavitelů, Jesse a posádka mají konečně možnost vrátit se domů ... ale nebude to snadné a výšky jsou vysoké. Budete muset vzít soupeře v sérii gladiátorských her, abyste získali svobodu, zachránili své přátele a snad možná jen vrátili zpět do svého světa! Jedná se o rozšíření. Pro hraní je zapotřebí vlastnit Minecraft: Story Mode ve službě Steam.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, Adventura
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: