NBA 2K19 - Xbox One

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

xboxlive  Xbox One - Aktivace

Série NBA 2K slaví 20. výročí redefinování sportovních her nejlépe, jak může. V NBA 2K19 se dočkáme toho nejlepšího na poli grafiku a hratelnosti, společně s novými způsoby hraní, v čele s open-world herním režimem „Neighborhood“. NBA 2K19 pokračuje posouvání limitů a přináší stále více reálnější basketbal, včetně nadšení ze hry a kultury kolem něj.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 2101
435 Kč
NBA 2K19 - Xbox One
Neohodnoceno
nba 2k19 xbox one 2
Doprava zdarma

NBA 2K19 - Xbox One

NBA 2K oslavuje 20 let předefinování, jaké sportovní hry mohou být, od nejlepší grafiky a hratelnosti ve své třídě až po průkopnické herní režimy a pohlcující „hraní“ v otevřeném světě. NBA 2K19 nadále posouvá limity, protože přináší hraní o krok blíže k reálnému basketbalovému vzrušení a kultuře.

 

ZÍSKEJTE KONTROLU

Využijte plný basketbalový potenciál MyPLAYER s novou funkcí Takeover. Odemkněte speciální pohyby a schopnosti, které jste na hřišti dosud neviděli, nebo aktivujte převzetí týmu a uvolněte sílu celé své jednotce hráčů.

 

SPUŠTĚTE TO V SOUSEDSTVÍ

V aktualizovaném sousedství nebudete chtít nechat ujít ani jeden den. Udělejte si jméno na hřišti, v klecích Under Armour a během živých akcí v bloku. Pospěšte si až do rána s novými přechody mezi dnem a nocí, pokračujte v Jordan Rec Center nebo si dejte dohromady starou posádku a zažijte vzrušující streetballovou akci 3 na 3.

 

MŮJ TÝM

Vytvořte si svoji první kartu MyPLAYER a zahrajte si s LeBronem, Kobe a zbytkem své sbírky v různých konkurenčních režimech. Představujeme nový neomezený režim, který vám umožní vybrat si libovolných pětI karet ze svého balíčku bez omezení a bojovat proti ostatním hráčům online.

 

KARIÉRA

Od legendy sousedství po globální fenomén. Původní režim příběhu kariéry se vrací se zcela novým, pohlcujícím příběhem, který mapuje vaši cestu z Číny do G League a nakonec do NBA. Díky hvězdnému obsazení, potvrzením spojeným s vaší popularitou a novým týmovým chemickým prvkům, které vám umožní ovládnout vše.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox
Žánr: Sportovní
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Xbox One

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: