Need for Speed Unbound (XSX)

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

xboxlive  Xbox One - Aktivace

Další díl oblíbené závodní série Need for Speed je po dlouhém čekání konečně venku! Garáž si tu naplníte tolika vytuněnými stroji, až vám bude praskat ve švech. Byla by ale škoda jen se na ně dívat, mnohem více jim to bude slušet při šílené jízdě v ulicích města Lakeshore za doprovodu nadupaného soundtracku. V rámci dějové linky se budete během čtyř týdnů účastnit různých kvalifikačních výzev. Probojujete se až k hlavnímu pouličnímu závodu The Grand, kde změříte síly s těmi nejlepšími jezdci v Lakeshore? Sedněte za volant a užívejte si hodiny vzrušující akce, závoďte na čas a dejte policii vědět, kdo je pánem silnic.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 91OBN8
335 Kč
Need for Speed Unbound (XSX)
Neohodnoceno

Need for Speed Unbound - XSX

Prozávoďte se na vrchol

Risk je zisk! A v Need for Speed to platí dvojnásob. Driftujte ohromnou rychlostí ulicemi, zbavte se dotěrných policejních aut nebo zkoušejte sázet se získanými penězi proti ostatním závodníkům. Dostatek financí budete potřebovat k zakoupení vstupu do týdenních kvalifikací, kterými se dostanete až k hlavnímu závodu The Grand.

Prozávoďte se na vrchol

Piráti silnic

Předjeďte soupeře, ovládněte silnice a udělejte si jméno v komunitě pouličních závodníků. Dejte ale pozor, závody vám zkomplikují agresivní policejní vozy. Je jen na vás, jestli se jim ztratíte na obzoru, zvolíte kontaktnější způsob jízdy nebo se ukryjte v podzemí Lakeshore. Jistotou zůstává, že za vítězství můžete získat zajímavý obnos peněz.

Piráti silnic

Buďte autentičtí

Vydejte se na závodní setkání ve vlastním stylu, který můžete uzpůsobovat podle svého vkusu a přání díky široké nabídce kosmetických předmětů nebo unikátního oblečení od slavných módních značek. Svůj styl samozřejmě předvedete i na autech, ta snadno přetvoříte pomocí exkluzivních polepů a výřezů k obrazu svému.

Buďte autentičtí

Energický soundtrack

Během závodění vás bude provázet pulzující hudební doprovod od známých průkopníků hiphopu v nejrůznějších interpretacích, včetně tvorby rappera A$AP Rockyho. Velký podíl na vymazleném OST má také inovativní francouzský producent Brodinski, který propojil atlantskou trapovou scénu s evropským technem a jasně tím definoval atmosféru pouliční závodní kultury v Lakeshore.

Energický soundtrack

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry
Žánr: Závodní
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Xbox Series X

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: