Park Beyond - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Ve hře Park Beyond jste vizionář, tvůrčí síla, která stojí za řadou zábavních parků! Jste kombinací tvůrce, manažera a designéra v jednom. Pod kontrolou budete mít každý aspekt vývoje a údržby úspěšných zábavních parků.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 12166
935 Kč
Park Beyond - PC
Neohodnoceno

Park Beyond - PC

Jako kreativní ředitel parku můžete popustit uzdu své fantazii! Postavte divokou a propletenou horskou dráhu, jaká nemá obdoby, a přilákejte teenagery toužící po vzrušení, prozkoumejte atrakce typu flat ride, které nadchnou dospělé, nebo vytvořte veselé a roztomilé atrakce, jež si užijí celé rodiny. S neuvěřitelnými moduly, které vašemu parku dodají jedinečný šmrnc, pak můžete své výtvory posunout na zcela novou úroveň. A co víc, s pomocí terraformovacích nástrojů můžete celý svět přizpůsobit svým představám, třeba do formy tyčících se hor, kolem jejichž vrcholů se bude vinout vaše horská dráha. Pomocí modulárního stavebního systému můžete jakékoliv prvky seskupovat, ukládat či kopírovat, díky čemuž vaše kreativita nepozná žádných hranic!

Park Beyond | Modular Building Trailer - YouTube

V roli manažera parku budete muset odhalit, jak se přizpůsobit návštěvníkům a zdokonalit rozmístění atrakcí, nastavit vhodné ceny a vybrat nejvhodnější obchody. Návštěvníkům bude asistovat specializovaný personál, který budete najímat a řídit. Na vás bude také rozhodnutí, zda se má park držet přízemnějších a realističtějších hranic světa zábavních parků, nebo tyto hranice opustíte a soustředíte se na hromadění co největších zisků! Pomocí pokročilých nástrojů, které vám umožní přesně vyladit zážitky návštěvníků ve váš prospěch, získáte hlubší porozumění komplexní dynamiky zákaznických potřeb.

PARK BEYOND | Official Website (EN)

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Strategie
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: