Vážení zákazníci, mnohokrát se Vám omlouváme za případné vzniklé prodlevy v odeslání/vrácení objednávek, vzniklé kvůli technické odstávce. Předem Vám děkujeme za strpení na dokončení údržby a doručení produktů.

Pro Cycling Manager 2023 - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Spravujte tým profesionálních cyklistů: určujte rozpočet, rekrutujte mladé talenty, cvičte závodníky a navrhujte závodní strategie. Bojujte o pozici a dostaňte se na vrchol světového žebříčku!

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 12175
698 Kč
Pro Cycling Manager 2023 - PC
Neohodnoceno

Pro Cycling Manager 2023 - PC

Začněte úplně na nule nebo ve vedení týmu World Tour! Vyberte si z 80 profesionálních týmů podle svého preferovaného stylu a strategie. Řešte útoky těch nejlepších jezdců pelotonu ve více než 260 závodech a 700 etapách cyklistického kalendáře. Od úplně prvního závodu sezóny po ten poslední vám budou vaši soupeři neustále šlapat na paty.

 • ZÁVODY: 260 replikovaných závodů a 700 etap ve hře Pro Cycling Manager 2023, včetně těch největších mezinárodních závodů: Tour de France, La Vuelta, Liege-Bastogne-Liege, Tour de Suisse, Giro di Como a spousty dalších.
 • TÝMY: 80 týmů zastoupených více než 800 profesionálními závodníky (Jumbo-Visma, Ineos-Grenadiers, UAE Team Emirates, Trek-Segafredo…)

Gameplay trailers released for Tour de France 2023 and Pro Cycling Manager 2023 | GodisaGeek.com

REŽIM KARIÉRY

 • Ve hře Pro Cycling Manager 2023 hrajete jako šéf! Coby sportovní ředitel cyklistického týmu máte za úkol dělat správná rozhodnutí a dostat svůj tým na vrchol světového žebříčku. Hra zahrnuje veškeré hlavní aspekty budování vítězného týmu: správu závodu, rotaci závodníků, tréninkové relace, nábor nových talentů, vylepšování vybavení, rozhodování o závodních strategiích...
 • SPRÁVA: Zvažujte ty nejdůležitější kontrakty a hledejte nové sponzory, které vašemu týmu pomohou uspět. Dobrý finanční management pomůže udržet důvěryhodný vztah s vašimi sponzory.
 • NÁBOR: Sledujte trh s přestupy a podepisujte smlouvy s budoucími závodníky, abyste vylepšili svůj tým a vynesli ho až na vrchol.
 • TÝM: Obklopte se experty, kteří znají cyklistický svět jako vlastní boty. Najímejte doktory, trenéry a scouty, kteří vašim závodníkům pomohou zůstat v nejlepší formě.
 • ČASOVÝ PLÁN: Spravujte rozvrhy svých závodníků, naslouchejte jejich požadavkům a vylepšujte jejich blaho, aby jejich morálka zůstala po celou sezónu na vysoké úrovni.
 • BUDOUCNOST: Rekrutujte cyklistické talenty tak, že budete vysílat členy týmu po celém světě, aby hledali budoucí hvězdy.
 • STRATEGIE: Přizpůsobte svou taktiku závodu, počasí a soupeřům, abyste byli připraveni na různé útoky od konkurenčních týmů a vyhráli ty nejprestižnější závody.
 • VYBAVENÍ: Kola, rámy… Vylepšujte svoje vybavení, využívejte výhod nejnovější technologie a optimalizujte svůj závodní výkon.

Tour de France Video Games (@PCyclingManager) / Twitter

REŽIM PRO CYCLIST

V režimu Pro Cyclist hrajete jako závodník! Vytvořte si vlastního závodníka, předveďte svůj talent a proslavte se, spravujte svoje kontrakty a přidejte se k profesionálnímu týmu. Váš trénink a první závody jsou důležité a budou mít vliv na vaši budoucí kariéru!

 • PROFIL: Vytvořte si vlastního závodníka a vyberte si jeho počáteční fyzické atributy. Vytvoříte si vrchaře, nebo sprintera? To vše záleží na vašich cílech!
 • MANAGEMENT: Definujte si taktiku s manažerem, vylepšujte svoje schopnosti a snažte se zopakovat výsledky těch nejúspěšnějších pelotonových týmů.
 • ROZVOJ: Vylepšujte fyzické atributy svého závodníka pomocí stromu schopností.
 • HIERARCHIE: Na základě výsledků závodu a vašeho výkonu stoupejte v týmové hierarchii, aby vám spolujezdci mohli pomáhat v náročných situacích.
 • TRH S PŘESTUPY: Poslouchejte zákulisní informace o ostatních týmech a pomáhejte svému náboru.

Steam Community :: Pro Cycling Manager 2023

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Simulátory, Závodní
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: