Punch Club 2: Fast Forward

Neohodnoceno

Punch Club 2: Fast Forward

Přišli jste sem, abyste si přečetli popisy her a zahráli si simulátory řízení stíhaček... a všechny popisy vám chybí.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 12538
374 Kč
Punch Club 2: Fast Forward
Neohodnoceno

 

Punch Club 2: Fast Forward

 

Strávil jsi dlouhých 20 let v garáži své panovačné matky, tvůj otec záhadně zmizel, než jsi se narodil. Ale co, měli jste spoustu času cvičit a snít o divech světa. Ale být tebou je na hovno, lidé jedí sliz, korupce je rozšířená a každý s tebou chce bojovat... Ale možná můžeš najít svého otce a stát se „temnou pěstí“, o které si lidé šeptají, nějak bys vlastně mohl být zachráncem lidstva, tím, kdo odhaluje supertajná tajemství Goodness Corporation... Nebo ne. Je to volba vlastního dobrodružství, pokud chcete, zůstaňte v garáži.

V době, kdy to ještě nebyl kyberpunk, se z ulice zvedl bezejmenný pohodář, praštil do velkého zlého, našel svého otce a všichni byli opravdu šťastní nebo co. Vítejte v budoucnosti, je zkažená, mušle nahradily toaletní papír a všechno je teď kyberpunk. Projděte se stejnými, ale nyní neonovými ulicemi a budete vrženi do dobrodružství plného veselí, nostalgie 80. let a údernosti. Ještě větší úder než předtím.

Pokud chcete, udeřte, kopněte a podvádět. Stát se nejlepším zatraceným bojovníkem není snadné, vyžaduje to čas, odhodlání, dolary a trénink! Zvyšte své statistiky a techniky, naplánujte si zápas a vytvořte si vlastní neuvěřitelně úžasnou školu boje! Zní to lépe než prohrát a všichni se vám smát. I když nic nepřekoná starou dobrou krev, pot a slzy, neurotrénink a nelegální software jistě zní lákavě. I když existuje mírné riziko, budete odhaleni jako podvodníci a vaše poslední mozková buňka se sbalí a odejde.

Život v krysím závodě je rychlý, časově náročný a vyžaduje efektivní řízení, aby přežil, Punch Club 2 je stejný! Je to doslova simulační hra! Spravujte svůj čas a finanční prostředky, šplhejte na vrchol bojových lig, řešte zločiny, pracujte pro policii, mafii, mafii a pro kohokoli jiného, ​​s kým se setkáte. Dokončením questů získáte přístup k novým bojovým školám, pohybům, dolarům, bodům dobrých lidí a dokonce i Lví královně na VHS! Přestaňte číst stránku Steam a pusťte se do broušení!

Prvním pravidlem Punch Clubu je říct všem o Punch Clubu, přidat si ho hned nebo se připravit na boj (z právních důvodů s vámi ve skutečnosti bojovat nebudeme).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: