Resident Evil 7: Biohazard Season Pass

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Resident Evil 7 Season Pass obsahuje následující obsah, který bude přibývat podle toho, jak bude dokončován: Banned Footage Vol. 1 (obsahuje příběhy Nightmare,Bedroom a Ethan Must Die), Banned Footage Vol. 2 (obsahuje příběhy 21, Daughtersa Jack’s 55th Birthday) a další epizodudějové linie.

Dostupnost Vyprodáno (>5 ks)
Kód: 1915
244 Kč
Resident Evil 7: Biohazard Season Pass
Neohodnoceno

Resident Evil 7: Biohazard - PC

Sedmý Resident Evil se vrací ke svým hororovým počátkům a hodlá do žánru vnést čerstvý závan strašidelného teroru. Hra se bude odehrávat po událostech šestého dílu na venkovské americké farmě, kde budete prozkoumávat tajemství a hrůzy rozlehlého panství.

 

Resident Evil 7: Biohazard Season Pass

Pro hraní je nutné vlastnit základní hru Resident Evil 7

Za výhodnou cenu obdržíte balíček 1 a 2, kde v každém jsou datadisky v podobě: Nightmare, Bedroom, Ethan Must Die, 21, Daugters, Jacks 55th Birthday, End of Zoe, Not A Hero. Podle hodnocení uživatelů jsou právě poslední dvě zmíněné DLC dobré, DLC pocházející z balíčku 1 a 2 jsou průměrné. Kapitoly mají za úkol rozšířit a doplnit příběh Resident Evil 7.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: FPS, Hororová
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: