RimWorld Ideology - PC

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 7967
519 Kč
RimWorld Ideology - PC
Neohodnoceno

 

RimWorld Ideology - PC

Systémy přesvědčení definují společenské role vůdců, morálních vůdců a specialistů na dovednosti. Vyvolávají rituály od jemných slavností až po brutální oběti. Řídí preference týkající se jídla, pohodlí, lásky, technologie a násilí. Uctívají určitá zvířata, touží po různých oděvech a tetováních a umožňují přístup k různým budovám a strategiím.

Všechno se dá přizpůsobit. Vytvořte si vlastní příběh o pirátských nudistických kanibalech, slepých podzemních krtčích lidech, dobročinných rančerských kovbojích, transhumanistech posedlých stroji nebo venkovských mírumilovných kmenech, které se spojují se zvědavými stromovými bytostmi.

Můžete stavět mysl ohromující chrámy s barevnými drogovými motivy, děsivé obětní oltáře pokryté lebkami, klikaté labyrinty podzemních tunelů plné technologií nebo krásné sady s plovoucími listy.

Budete pořádat nezapomenutelné rituály - zvrhlé taneční večírky s dunivou hudbou, štědré hostiny z lidského masa, nádherné slavnosti světlušek, obřadní oslepování, vánoční slavnosti kolem stromu, kruté gladiátorské souboje a další.

Jak budete růst v síle, budete v nových vícedílných úkolech pátrat po uctívaných relikviích svého systému víry. Pronikněte do starobylých komplexů plných rozmanitých hrozeb. Infiltrujte obezřetné kmenové vesnice a nabourávejte sestřelené spacedrony, zatímco zadržujete ostatní lovce pokladů. Najděte relikvii ve starobylém chrámu a přiveďte ji zpět do relikviáře, abyste do své kolonie přilákali bohaté poutníky a pomohli obrátit ještě více lidí na svou víru.

A až budeš úspěšný a bezpečný, můžeš v nové epické závěrečné hře Archonexus usilovat o transcendenci mimo realitu.

Ideologie dělá z vašeho příběhu váš příběh více než kdy dříve.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Strategie
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: